سایت ساز | طراحی سایت ارزان | وب سئوشیال

/سایت ساز | طراحی سایت ارزان | وب سئوشیال
سایت ساز | طراحی سایت ارزان | وب سئوشیال۱۳۹۹/۲/۱۲ ،۱۵:۰۱:۱۱ +۰۰:۰۰

سایت ساز با تکنولوژی روز

سایت ساز و طراحی سایت ارزان یکی از مهم ترین ابزار های دیجیتال مارکتینگ است که صاحبان کسب و کار به دلیل گستردگی و تأثیرگذاری آن به این موضوع مهم روی آورده اند. هرچند برخی از افراد هدف خاصی از طراحی سایت ارزان ندارند و فقط به خاطر اینکه آدرس اینترنتی داشته باشند به طراحی وب سایت می پردازند اما باز هم نمی توان از نقش مهم سایت ساز غافل شد.
برخی از افراد نیز با در نظر گرفتن آینده شغلی خود به سایت ساز و یا طراحی سایت ارزان روی می آورند و سعی در این دارند تا سایت آن ها بهینه شود و مورد تائید موتورهای جستجو قرار گیرد تا در صفحه ی اول موتور جستجو به عنوان اولویت های اول نمایش داده شده و ورودی بیشتری را دریافت نمایند.
زمانی که سایت در صفحه اول نتایج جستجو قرار می گیرد تعداد بازدید بیشتر شده و رتبه ی سایت شما افزایش می یابد و این برای شغل شما یک امتیاز محسوب می شود و در نتیجه می تواند درآمد شما را نیز افزایش دهد.
سایت ساز با تکنولوژی روز
تمامی اصول و استاندارد هایی که باعث می شود یک سایت در صفحه اول گوگل نمایش داده شود در سایت ساز حرفه ای و محتوای آن خلاصه خواهد شد در نتیجه به همین سادگی می توان به نقش مهم طراحان سایت و تخصص آن ها پی برد، اشتباه در انتخاب می تواند کل زمینه شغلی شما را در بازار الکترونیک دچار تغییر کند.
سایت ساز امروزه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا به طور پیشرفته انجام می شود، سایت ساز و طراحی سایت ارزان توسط متخصصان حرفه ای و با تجربه طراحی وب سایت  انجام می شود، این افراد سال هاست که در این زمینه فعالیت داشته و به نوعی قدم به قدم همراه شما خواهند بود تا نتایج باب میل خود را دریافت نمایید. سایت های طراحی شده به صورت اختصاصی و حرفه ای یک ویترین جدید برای نمایش کسب و کار شما خواهد بود و باعث می شود افراد از طریق همین وب سایت ها مشتری شما شده و یا از شما خرید کنند.
صاحبان مشاغل بهتر از هر کسی می دانند که امروزه سایت ساز برای شرکت با توجه به کسانی که از آن خرید و یا بازدید می کنند از مهم ترین فاکتورها خواهد بود و به نوعی در دنیای تکنولوژی امروزه امری حیاتی محسوب خواهد شد. گاهی ممکن است این روند به صورت طراحی سایت ارزان باشد یعنی از یک سیستم مدیریت محتوایی برای رسیدن به اهداف شما استفاده شود.
دقت داشته باشید که نوع سایت ساز در کار شما تأثیر به سزایی دارد. هنگامی که افراد برای خرید و یا به دست آوردن اطلاعات به وب سایت شما سر می زنند رنگ و شکل و محتوای وب سایت، سرعت سایت و راه های دسترسی سایت، مراجعه کننده را تحت تأثیر قرار خواهد داد. سایت ساز حرفه ای توسط یک تیم حرفه ای تر باعث می شود تا مخاطب از انتخاب سایت مورد نظر پشیمان نشود و به عبارتی بازدید کننده به مشتری و خریدار تبدیل شود.

از نظر متخصصان سایت ساز ، طراحی سایت ارزان ویژگی هایی دارد که باید در حین طراحی و تولید کاملاً رعایت شود:

 • حین سایت ساز حرفه ای باید همواره هدف مشخصی در نظر گرفته شود و دقت داشته باشید که از هدف اصلی در حین طراحی وب سایت دور نشوید.
 • حین سایت ساز و یا طراحی سایت ارزان در قسمت بالای سایت همواره باید از اطلاعات مهم و اساسی استفاده شود.
 • در کد نویسی جهت طراحی وب سایت  باید خط به خط کدها مطابق با قوانین بهینه سازی باشد، در نتیجه توجه داشته باشید که این مرحله تنها می تواند توسط یک تیم طراحی حرفه ای انجام شود و هر شخصی نمی تواند یک سایت ساز مناسب داشته باشد.
 • سایت ساز باید به گونه ای باشد که با تمامی شبکه های اجتماعی بتواند ارتباط برقرار کند و نحوه ارتباط وب سایت کاملا به تخصص و مهارت طراحان بستگی دارد.
 • حین طراحی سایت ارزان باید از یک سرویس میزبان معتبر برای پشتیبانی استفاده کرد، این سرویس میزبان باید کمترین درصد قطعی سرور را داشته باشد، بسیاری از شرکت ها ادعا دارند که آپ تایم بالایی را به مشتریان ارائه خواهند داد اما این حرف تنها یک ادعاست و منابعی که افراد در اختیار دارند بسیار محدود است و موجب مشکلاتی خواهد شد.

فراموش نکنید که داشتن یک وب سایت حرفه ای نیاز به دانش فنی کافی دارد و شما باید دقت داشته باشید. در صورتی که می خواهید سایت ساز شما بدون نقص باشد از یک شرکت معتبر میزبانی دریافت کرده و درخواست طراحی سایت ارزان داشته باشید.

جدید ترین قالب ها
پر فروش ترین قالب ها

سایت ساز حرفه ای

با رشد روز افزون تکنولوژی و مهم تر از همه پیشرفت تکنولوژی اینترنت، شرکت ها علاوه بر جلوه ی فیزیکی که خود در دنیای واقعی دارند به دنبال جلوه ای مناسب در فضای اینترنت و تجارت الکترونیک نیز هستند. در واقع این کار تنها با سایت ساز امکان پذیر است و چون این طراحی بیانگر شرکت است باید کاملا یک طراحی اختصاصی توسط تیمی مجرب و کاربلد صورت پذیرد تا شرکت را به بهترین نحو ممکن معرفی کند و باعث گسترش کار آن شود.
این روز ها مردم قبل از سپردن پروژه به یک شرکت یا خریداری یک محصول ابتدا نام و نشان آن شرکت را در اینترنت به صورت کامل جستجو می کنند و سپس با شرکت تماس می گیرند. به علت این که وب سایت اولین دید افراد از شرکت است این سایت ساز باید به گونه ای انجام شود که بتواند جذاب و ایده آل باشد، در نتیجه روند سایت ساز حرفه ای باید کاملا عالی انجام پذیرد.
سایت ساز حرفه ای
گروهی که این کار را انجام می دهند باید به کار خود تسلط داشته و از انتخاب های درستی استفاده کنند در واقع برای اینکه مشتری به این گونه شرکت ها جذب شود باید وب سایت آن ها به صورت طراحی سایت ارزان، پیاده سازی شود تا همه چیز باب میل مشاوران و کارفرمایان باشد.
سایت ساز به گونه ای خواهد بود که طرح های آن در جای دیگری تکرار نشده است و در واقع منحصر به فرد می باشد. در نتیجه در طراحی سایت ارزان نیازمند یک گروه با تجربه طراحی وب سایت  هستید، پس دقت داشته باشید که باید قبل سفارش سایت ساز حرفه ای از تجربه گروه طراحی سایت اطمینان حاصل کنید.
در سایت ساز امروزه از سیستم های مدیریتی گوناگونی استفاده می گردد و هر گروه طراحی وب سایت یکی از سیستم ها را انتخاب می نمایند و این امکان را به مشتریان می دهند تا ویترین کارشان را با استفاده از آن سیستم مدیریت کنند. سیستم های مدیریت فراوانی در جهان وجود دارد که می تواند جوابگوی نیاز های افراد باشد.
برای مثال: وردپرس، جوملا، دروپال و … از محدود سیستم های مدیریت وب سایت است ولی در ایران بیشتر از سیستم مدیریتی وردپرس در طراحی وب سایت ها و همچنین در سایت ساز استفاده می گردد. سیستم مدیریتی وردپرس دارای مزایای بسیاری است که مهمترین آن توسعه پذیری بسیار بالا است.
در وردپرس این امکان وجود دارد تا طراحان در طراحی وب سایت  و سایت ساز حرفه ای وب سایت خود را به نحوی که می خواهند توسعه دهند. در واقع به علت متن باز بودن وردپرس طراحی سایت ارزان بهتر صورت می پذیرد و در طراحی وب سایت  می توان امکانات دلخواهی را به سایت اضافه نمود.
همان طور که در بالا گفته شد جلوه ی اولیه مجازی شرکت وب سایت آن است و برای طراحی آن باید از خدمات سایت ساز حرفه ای استفاده نمود تا علاوه بر نتیجه ای مطلوب کاملاً استاندارد باشد و مشتریان را به خود جذب نماید. در طراحی وب سایت و مهم تر از آن در طراحی سایت ارزان باید تمامی ویژگی ها رعایت گردند.
تمامی موارد و استاندارد های موجود از قبیل سرعت بارگذاری صفحات وب، امکان توسعه، زیبایی و جذابیت صفحات و… باید به بهترین صورت طراحی گردند. برخی از ویژگی های سایت ساز حرفه ای و به خصوص طراحی سایت ارزان به شرح زیر است:

 • طراحی صفحات، کاملاً به صورت اختصاصی و منحصر به فرد برای شرکت مذکور
 • در سایت ساز باید صفحه ای با مضمون تماس با ما طراحی گردد تا مشتریان با استفاده از آن صفحه با شرکت ارتباط برقرار کنند و اطلاعات مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست آورند.
 • سایت ساز حرفه ای باید سازگاری با اکثر شبکه های اجتماعی را دارا باشد.
 • امکان اشتراک گذاری ویدیوها

در سایت ساز باید تمامی فرم های شرکت به صورت منحصر به فرد طراحی گردند.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت اختصاصی و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

طراحی سایت ارزان

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن ارتباطات از طریق فضای مجازی اکثر فعالیت های اشخاص در دنیا با تجارت الکترونیکی پیش می رود. متخصصان طراحی وب سایت با توجه به نوع کار و با در نظر گرفتن افرادی که با این شغل ها سر و کار دارند به طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای می پردازند.

بهترین نوع طراحی وب سایت ، طراحی سایت ارزان می باشد که توسط متخصصان این امر انجام شده و نتیجه کار قطعا این توانایی را دارد که افراد را به خود جذب کند در این میان برخی از صاحبان مشاغل و کارفرمایان به دلیل اینکه کنترل کار را در دست بگیرند و شرکت و محصولات خود را به درستی به مشتریان و کاربران بشناسانند می توانند از سایت ساز حرفه ای استفاده کنند.
طراحی سایت ارزان
اما طراحی سایت ارزان چه معنی ای خواهد داد؟ طراحی سایت ارزان یعنی در حین طراحی وب سایت  کارفرما از همان ابتدا با یک هدف مشخص این سایت را طراحی می کند و بر تمامی زوایا تسلط کافی داشته و طبق نظر وی انجام خواهد شد، طراحی سایت های ارزان از سیستم های مدیریت محتوای عمومی استفاده نخواهد کرد و تمام از پایه با توجه به نیاز کاربران طراحی و پیاده سازی خواهد شد و در این میان تمامی نیازهای مشتریان را نیز برطرف خواهد کرد.

ممکن است برخی از افراد فقط برای نوشتن آدرس سایت در کاتالوگ یا کارت ویزیت نسبت به طراحی وب سایت هزینه کنند و برای آن ها هیچ اهمیتی نداشته باشد که موفقیتی را به دست بیاورند یا خیر، این گونه افراد نمی خواهند هزینه های زیادی را برای سایت ساز بپردازند در نتیجه بهتر است به طراحی وب سایت  معمولی مانند سایر وب سایت ها بسنده کنند یا اینکه تقاضای یک سایت ارزان تک صفحه را داشته باشند.

فرآیند سایت ساز حرفه ای مراحلی دارد که باید رعایت شود تا نتیجه کار به قدری مطمئن باشد که بازدید کننده سایت را به خود جذب کرده و همچنین مورد تائید کارفرما باشد.

 • نوشتن یک پروپوزال (RFP) و یا طرح پیشنهادی که از الزامات طراحی وب سایت  می باشد و برای هر وب سایت باید جداگانه انجام شود.
 • برآورد هزینه سایت ساز حرفه ای یکی دیگر از مهمترین موارد است که معمولا شرکت های حرفه ای سعی دارند تا با توجه به نیاز و درخواست کاربر بهترین نتیجه را ارائه دهند.
 • برگزاری جلسات مشاوره ای بین کارفرما و شرکت طراحی سایت حرفه ای برای ایجاد توافقات در طراحی سایت ارزان
 • تحویل طرح اولیه سایت ساز حرفه ای و قالب کلی وب سایت توسط تیم حرفه ای شرکت
 • کد نویسی طراحی وب که از مهم ترین مراحل است، پیاده سازی اولیه و ظاهر به زبان های CSS و HTML انجام می گیرد و با PHP کد نویسی کامل می شود و آماده استفاده خواهد شد.

امروزه به دلیل بالا بودن تعداد وب سایت ها، صاحبان کسب و کار نیز به این نتیجه رسیده اند که وقتش رسیده از وب سایت ها حمایت کنند، در این میان شرکت هایی موفق تر خواهند بود که طراحی سایت ارزان و یا بسیار جذاب و پرسرعت داشته باشند. گرافیک سایت نیز از جمله مهم ترین ویژگی هایی است که مخاطب را به خود جذب می کند.
تمامی این موارد گفته شده در گرو تسلط و مهارت تیم سایت ساز حرفه ای است و همین موضوع باعث خواهد شد تا در انتخاب خود بیشتر دقت نمایید. طراحی سایت ارزان نیز چند نکته مهم دارد و این نکات باعث خواهد شد تا سایت هایی که به صورت سایت ساز حرفه ای ایجاد شده اند مخاطبین را به خود جذب کرده و باعث توسعه دامنه فعالیت شرکت شود.

 • اولین نکته در این نوع طراحی وب سایت این است که اصول سئو باید کاملا رعایت شده و از لحاظ سادگی و ارتباط با کاربر نیز افراد را به گونه ای متقاعد کند که این سایت گزینه ای مناسب خواهد بود.
 • از تمامی استاندارد های وب در حین طراحی باید استفاده شود، دانستن تمامی استاندارد ها در گرو تسلط و تجربه تیم سایت ساز است.
 • به دلیل اینکه از کدهای بهینه در حین سایت ساز حرفه ای استفاده شده است سرعت بارگذاری سایت عالی خواهد بود، البته این کد نویسی باید توسط یک تیم متخصص انجام شود و از میزبان های حرفه ای نیز استفاده کنید تا کیفیت را لمس نمایید.

اما گاها این سوال مطرح خواهد شد که اگر از طراحی سایت ارزان استفاده نشود چه بلایی سر شرکت می آید! آیا تاثیر خاصی خواهد داشت؟
اگر از پیاده سازی وب سایت هدف مشخصی دارید و به درآمد بیشتر فکر می کنید، بهتر است از سایت ساز حرفه ای استفاده کنید چرا که ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید که قطعا در مسیر سایت ساز وجود نخواهند داشت.

 • اگر سایت ساز حرفه ای نباشد نمی توانید یک طرح منحصر به فرد یا پنل خاص برای خود داشته باشید و سایت شما همانند سایر سایت های معمولی و کم بازدید خواهد بود. تفاوت یک تیم حرفه ای و معمولی اینجا مشخص خواهد شد.
 • اگر طراحی سایت اختصاصی نباشد سرعت سایت تا حد دلخواه شما نخواهد بود.
 • اگر سایت ساز حرفه ای نباشد در رعایت سئو در سایت خود موفق نخواهید بود زیرا از کد نویسی استاندارد آن اطلاعی ندارید.
 • اگر طراحی سایت اختصاصی نباشد در سایت شما کدهایی ایجاد می شود که شما از آن ها خبر ندارید.

سایت ساز سازمانی (طراحی پورتال)

امروزه با پیشرفت فناوری و از همه مهم تر اینترنت هر سازمانی به فکر راه اندازی وب سایتی برای سازمان خود است تا به وسیله سایت ساز خود امکان خدمت رسانی به مشتریان را در فضای اینترنت فراهم سازد. با طراحی سایت اختصاصی برای سازمان در واقع بار کاری در سازمان ها کاهش می یابد و دیگر مثل قبل برای دریافت خدمات نیازی به کاغذ بازی و بروکراسی اداری نخواهید داشت و با سایت ساز سازمانی یا همان طراحی پورتال خدمت رسانی بهتر صورت می پذیرد.

هر سازمان در تلاش است تا با سایت ساز حرفه ای این امکانات را در اختیار مشتریان و ارباب رجویان خود قرار دهد و روند خدمت رسانی خود را تسهیل بخشد از این رو خدماتی که روبروی مدیران و کارفرمایان وجود دارد سایت ساز سازمانی یا پورتال است که می تواند بهترین گزینه باشد.

کارفرمایان باید بدانند که می توانند با سایت ساز مطابق با نیازهای سازمان و مشتریان این امر را محقق سازند. در سایت ساز سازمانی باید با طراحی وب سایت برای کاربران عمومی و کاربران سازمانی این دو گروه را از هم جدا کنند تا سرعت انجام کارها بهتر از قبل شود.
سایت ساز سازمانی (طراحی پورتال)
در واقع با سایت ساز سازمانی می توان بستری را فراهم نمود تا کارها بهتر و زودتر از قبل انجام پذیرد و با طراحی حرفه ای سایت معطلی های قبلی چه برای کاربران عمومی و چه برای کاربران سازمانی کمتر خواهد شد. سایت ساز سازمانی دارای مزایایی است:

 • با سایت ساز حرفه ای و سازمانی به کارها و خدمت رسانی سازمان ها سرعت بخشیده می شود.
 • کاهش میزان مراجعه کننده های حضوری از دیگر مزایای سایت ساز سازمانی است.
 • با سایت ساز سازمانی به علت سرعت بیشتر و خدمت رسانی بهتر، رضایت ارباب رجوع را به همراه دارد.

همچنین سایت ساز سازمانی دارای ویژگی های زیر است:

 • سایت ساز سازمانی باید به گونه ای انجام پذیرد که تمامی خدمات و امکانات سازمان را نمایش دهد تا در صورت مراجعه کاربران این امکانات و خدمات در اختیارشان قرار گیرد. پس با طراحی سایت حرفه ای این امر به سادگی در طراحی سایت سازمانی و طراحی پورتال محقق می گردد.
 • از ویژگی های مهم در سایت ساز سازمانی کاربر پسند بودن آن طراح است. در واقع با طراحی سایت حرفه ای می توان نظر کاربران را جلب کرد، میزان مراجعین را افزایش داد و در نتیجه این موضوع مشتریان سازمان رضایت کامل از طراحی وب سایت  خواهند داشت.

سایت ساز سازمانی دارای مراحلی است که اگر آن ها را رعایت کنید می توانید به طراحی سایت اختصاصی برسید. در ابتدا باید تمامی سازمان مورد بررسی قرار گیرد و نیازهای سازمان مشخص گردد، سپس میزان پرسنل و بار اطلاعاتی سازمان محاسبه می گردد. در مرحله ی بعدی طراحی سایت حرفه ای باید زیر ساخت های سخت افزاری سازمان مورد نظر بررسی گردد تا مشخص شود چه تعداد از پرسنل سازمان به این وب سایت متصل می گردند و در طراحی وب سایت چه ظرفیت ها و منابعی باید اختصاص داده شود.
در مرحله ی سوم با شناخت نیازها و زیر ساخت های نرم افزاری موجود سازمان باید ضعف ها و کم و کاستی های سازمان مشخص گردد و از زیاده روی ها پرهیز شود تا با طراحی وب سایت کاملاً بهینه، طراحی وب سایت را به درستی به پایان برسانید. پس از سایت ساز سازمانی باید بستری را فراهم ساخت تا پس از طراحی وب سایت عمل پشتیبانی از این طراحی صورت پذیرد تا در صورت لزوم و بروز مشکل مشکلات ایجاد شده حل گردند.
در سایت ساز حرفه ای هر چه نرم افزارهای استفاده شده کیفیت بهتری داشته باشند طراحی وب سایت به نحو احسن انجام می شود و در نتیجه کیفیت بالا امکان بروز مشکل بسیار کاهش می یابد، این امر کاملا در گرو دستان توانمند طراحان و متخصصان طراحی سایت اختصاصی است.
پس در نتیجه با سایت ساز حرفه ای سازمانی می توان از بار کاری زیاد در سازمان جلوگیری کرد و در صورت طراحی سایت اختصاصی درست سرعت انجام کارها و خدمت رسانی بیش از پیش می شود و با توجه به آن رضایت مشتریان فراهم می گردد.

سایت ساز فروشگاهی

امروزه با گسترش بازارهای کار و پیشرفت فناوری و نوآوری لزوم وجود بخش مجازی هر کسب و کار در جامعه حس می گردد. در فروشگاه ها نیز می توان با سایت ساز این بستر را فراهم کرد. از علل سایت ساز فروشگاهی می توان به گسترده بودن بازه مشتریان و همچنین افزایش فروش اشاره کرد.

با طراحی سایت اختصاصی برای فروشگاه می توان روند فروش محصولات را بهبود بخشید و با عدم مراجعه حضوری به فروشگاه ها از اتلاف وقت و انرژی جلوگیری کرد. در واقع در دنیای امروزی طراحی وب سایت معمولی و چه بسا سایت ساز حرفه ای امری ضروری برای کسب و کار هاست و فروشگاه ها نیز با طراحی سایت اختصاصی خود می توانند در این امر پیشتاز باشند.

در سایت ساز فروشگاهی باید به نکاتی توجه داشت:

 • برای جذب مشتری باید طراحی سایت اختصاصی و منحصر به فرد باشد.
 • در سایت ساز فروشگاهی باید از گرافیک و قالب زیبا، کاربردی بودن و کاربر پسند استفاده گردد.
 • تمام یا بخش بزرگی از نیازهای مشتریان باید با طراحی وب سایت رفع گردد و تمامی اقلام فروشگاهی در سایت ساز فروشگاهی قرار داشته باشند.
 • با سایت ساز حرفه ای بستری امن برای پرداخت های اینترنتی فراهم گردد.
 • افزایش سرعت انجام عملیات، با به نحو احسن انجام دادن، سایت ساز فروشگاهی به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

از مزایای سایت ساز فروشگاهی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • با سایت ساز حرفه ای امکان دسترسی ۲۴ ساعته به فروشگاه فراهم می شود.
 • با طراحی سایت اختصاصی تصویری بهتر و گویاتر از محصول به دست مشتری می رسد.
 • کم هزینه بودن طراحی سایت ارزان
 • با استفاده از سایت ساز فروشگاهی هزینه های کارکنان فروشگاهی نیز کاهش می یابد.
 • طراحی سایت اختصاصی این امکان را به مشتری می دهد تا خرید آگاهانه ای انجام دهد.
 • با سایت ساز فروشگاهی فاصله فیزیکی میان مشتری و فروشنده عملاً حذف می شود.
 • پیشرفت فروشگاه ها تنها با سایت ساز فروشگاهی در بستر جهان امکان پذیر است.

سایت ساز ریسپانسیو (واکنشگرا)

سایت ساز ریسپانسیو در واقع عملی است که با استفاده از آن از طراحی وب در تمامی دستگاه ها می توان استفاده کرد و طراحی حرفه ای به این روش باعث سازگاری آن با محیط های نرم افزاری مختلف می شود. در سال های اخیر به علت افزایش استفاده از تلفن های هوشمند لزوم سایت ساز ریسپانسیو افزایش یافته است زیرا بیشتر ترافیک های اینترنتی متعلق به گوشی های همراه هوشمند می باشد.
از این رو با سایت ساز حرفه ای ریسپانسیو می توان گام بزرگی را در دنیای الکترونیک امروزه به سمت پیشرفت نهاد. برای طراحی وب ریسپانسیو باید حداقل تحت سه پوسته سایت ساز صورت پذیرد:

 1. کوچک: در واقع این طراحی اختصاصی برای گوشی های هوشمند انجام می پذیرد.
 2. متوسط: این طراحی حرفه ای برای انواع تبلت های موجود انجام می شود.
 3. بزرگ: که اغلب بالای ۱۰۰۰ پیکسل می باشند و طراحی وب برای کامپیوترهای شخصی رو میزی استفاده می گردد.

سایت ساز ریسپانسیو (واکنشگرا)
باید توجه داشت که تمامی این پوسته ها دارای ویژگی ها و عناصر یکسان می باشند. در واقع برای طراحی اختصاصی در این پوسته ها از عناصر یکسان با گرافیکی متناسب با آن پوسته استفاده می گردد. مهم ترین بخش برای سایت ساز ریسپانسیو طراحی اختصاصی نسخه موبایل آن است. در طراحی وب نسخه موبایل باید به سه بخش توجه داشته باشیم:

 1. استفاده از شبکه های روان در طراحی حرفه ای موبایل
 2. کوئری های رسانه در طراحی اختصاصی کمک به سزایی می کند و با شناسایی دستگاه متصل شده گرافیک را بر اساس آن دستگاه تنظیم می نماید.
 3. هر تصویر یا فیلم که در طراحی  حرفه ای از آن استفاده می شود به صورت انعطاف پذیر باشد تا با بزرگ و کوچک شدن مرورگر مطابق با آن تغییر کند.

در واقع باید سایت ساز ریسپانسیو به گونه ای انجام شود در عین یکتا و منحصر به فرد بودن سازگاری خوبی با محیط های دیگر داشته باشد و این امر تنها با طراحی اختصاصی ریسپانسیو ممکن است. تمامی این ویژگی ها شاید در ظاهر و روی کاغذ ساده باشد اما برای اینکه به ثمر نشیند باید توسط یک تیم اختصاصی و معتبر روند طراحی حرفه ای فروشگاهی یا حرفه ای انجام شود تا بتوان از واکنش گرا بودن سایت اطمینان حاصل کرد.

واکنش گرا بودن یا ریسپانسیو بودن وب سایت این قابلیت را به کاربران خواهد داد تا با هر دستگاهی بتوانند به راحتی از خدمات سایت ساز شما استفاده نمایند، این کار به نوعی احترام به مشتریان و بازدید کنندکان است زیرا راحتی آن ها را فراهم خواهد کرد.

انواع سیستم های مدیریت محتوا (CMS)

امروزه برای سایت ساز از سیستم های مدیریت محتوای گوناگونی استفاده می شود؛ هر یک از این سیستم های مدیریت محتوا در طراحی سایت اختصاصی و سایت ساز حرفه ای کاربرد دارند. در واقع سیستم های مدیریت محتوا این امکان را به کاربران می دهد که در صورت عدم داشتن دانش کافی برای سایت ساز بتوانند با استفاده از این ابزار به طراحی وب سایت و حتی طراحی سایت اختصاصی و سایت ساز حرفه ای مشغول شوند.

به کمک سیستم های مدیریت محتوا در صورت نیاز به تغییر در سایت ساز نیازی به مراجعه دوباره به گروه طراحی سایت ارزان و برنامه نویسی نیست و خود کاربر می تواند به راحتی تغییرات لازم در طراحی وب سایت خود را اعمال کند و سایت ساز حرفه ای خود را داشته باشد. کاربر این قابلیت را خواهد داشت تا بدون دانش مقالات و محصولات خود را منتشر نماید.

برخی از سیستم های مدیریت محتوا به شرح زیر می باشند:

 • وردپرس: بدون شک وردپرس در طراحی سایت یکی از بهترین و مجهزترین ابزارهای سایت ساز در جهان است. چیزی که وردپرس را در سایت ساز تا به این حد مشهور و محبوب کرده است آسان و کم هزینه بودن راه اندازی وب سایت در این سیستم مدیریت محتوا است و کاربران به راحتی می توانند با استفاده از این سیستم به طراحی سایت ارزان و مدیریت وب سایت خود بپردازند. وردپرس از زبان php برای طراحی وب سایت های بهینه استفاده می کند.
 • جوملا: یکی از سیستم های مدیریت محتوا که بعد از وردپرس از محبوبیت زیادی برخوردار است جوملا می باشد. جوملا برای سایت ساز حرفه ای و طراحی سایت اختصاصی کاربرد داشته و محیط کاربر پسند و گرافیکی آن باعث پیشرفت این ابزار شده است. این سیستم نیز همانند وردپرس بر پایه زبان اسکریپت نویسی پی اچ پی به طراحی سایت حرفه ای می پردازد.
 • دروپال: دروپال نیز مانند دو سیستم قبلی برای سایت ساز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. برای سایت ساز در این سیستم مدیریت محتوا هیچ هزینه ای از شما به صورت سالانه یا ماهانه دریافت نمی شود. برای سایت ساز در دروپال نیز مانند دو سیستم مدیریتی قبلی از زبان php استفاده می شود که جهت سایت ساز داینامیک کاربرد دارد.

CMS مناسب برای سایت ساز شما چیست؟

سیستم های مدیریت محتوای هر یک در طراحی وب سایتها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که گاها این ویژگی های مشترک بین چند سیستم مدیریت محتوا وجود دارد. برای طراحی سایت ارزان باید تمامی ویژگی ها لازم برای سایت ساز خود را بررسی کنید تا بهترین مورد برای سایت ساز خود را انتخاب نمایید و سپس با استفاده از سیستم مدیریت محتوای انتخابی خود به مدیریت وب سایت خود بپردازید.

برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید در وهله اول بهتر است تا با یک تیم حرفه ای مشورت نمایید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید اما در حالت کلی دانستن برخی اطلاعات پایه کمک شایانی به انتخاب سیستم مدیریت محتوای مورد نظر شما خواهد کرد.

ویژگی های اساسی وردپرس

 • پلتفرم های انعطاف پذیر: یکی از ملزومات در سایت ساز حرفه ای داشتن پلتفرم های انعطاف پذیر است.
 • دسترسی سریع و آسان به نصب نرم افزارهای مورد نیاز
 • برنامه اپن سورس: با اپن سورس بودن ورد پرس دست طراح در طراحی وب سایت باز است و می تواند تغییرات دلخواهی را روی طراحی وب سایت خود پیاده سازی کند.
 • بروزرسانی اتوماتیک
 • قابلیت کد نویسی افزونه یا نصب افزونه های رایگان و پولی موجود برای توسعه پذیری سایت

ویژگی های کلیدی جوملا

 • قابلیت سایت ساز حرفه ای در بخش منو
 • قابلیت ایجاد صفحات گرافیکی: در طراحی سایت اختصاصی ایجاد صفحات گرافیکی بر زیبایی طرح می افزاید.
 • قابلیت ایجاد وبلاگ
 • قابلیت ایجاد بی نهایت قالب بر روی طراحی وب سایت

ویژگی های اصلی دروپال

 • ایجاد صفحات داینامیک با چند کلیک
 • مدیریت مطالب و منوها
 • مدیریت ماژول ها
 • سیستم مدیریت محتوا کاملاً فارسی یا انگلیسی

CMS مناسب برای سایت ساز شما چیست؟
با توجه به ویژگی های گفته شده در بالا نسبت به هر سیستم مدیریت محتوا برای سایت ساز هر کدام از این سیستم ها ویژگی خاصی دارند که باید با در نظر گرفتن نیازها و ویژگی
های مورد نیاز یکی از آن ها انتخاب شده و برای سایت ساز حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد. توجه داشته باشید که بعد از انتخاب سیستم مدیریت محتوا برای طراحی وب سایت خود باید زیر ساخت های وب سایت را برای عملی کردن طراحی حرفه ای وب سایت خود تهیه نمایید.
منظور از زیر ساخت های وب سایت هاست و دامنه آن می باشد. هریک از سیستم های مدیریت محتوا مزایا و معایب خاصی را در زمینه طراحی وب سایت دارا هستند و در نتیجه آن هیچ کدام از آن ها کامل نیستند و هر یک در زمینه از سایت ساز حرفه ای و طراحی سایت اختصاصی بهتر هستند و نسبت به دیگر سیستم ها مزایایی دارند.
امروزه بیشتر کاربران اینترنت برای طراحی سایت ارزان خود از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند در نتیجه سایت ساز در محیط وردپرس بسیار کاربر پسند تر می باشد و از این رو اغلب کاربران برای طراحی سایت ارزان به سمت این سیستم مدیریت محتوا جذب می شوند.

سایت ساز با وردپرس (اختصاصی)

بهتر است بدانید در طراحی وب سایت چه به صورت سایت ساز و یا طراحی سایت ارزان برای اینکه یک سیستم مدیریت محتوای عالی داشته باشی بهتر است از وردپرس استفاده کنید.

همان طور که می دانید برای طراحی سایت ارزان و سایت ساز حرفه ایی که از وردپرس استفاده می شود همراه وردپرس چندین قالب آماده نیز وجود دارد که کاربر می تواند از آن ها برای تغییر ظاهر سایت استفاده کند، همچنین در طراحی سایت ارزان و سایت ساز حرفه ای که از وردپرس استفاده می شود متخصصان وردپرس برنامه ها و قالب هایی را نیز برای کاربران آماده می کنند که با هزینه های مختلف به فروش می رسند.

شما به راحتی می توانید از قابلیت توسعه پذیری بالای این سیستم مدیریت محتوا استفاده نمایید و سایت ساز با وردپرس به صورت طراحی سایت حرفه ای انجام شود، در این صورت شما به یک وردپرس اختصاصی نیاز دارید که توسط یک تیم حرفه ای برای شما شخصی سازی شده است، امکانات مورد نیاز شما در آن تعبیه شده و ظاهر آن نیز کاملا مطابق سلیقه و خواسته شما خواهد بود. حال در سایت ساز چه زمانی به یک طراحی وب سایت با وردپرس اختصاصی نیاز دارید.

 • برای سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان خود نیاز به یک گرافیک متفاوت و منحصر به فرد است.
 • سایت ساز حرفه ای هدف خاصی دارد و مدل خاصی در طراحی وب سایت مد نظر است.
 • در طراحی سایت اختصاصی و یا طراحی سایت حرفه ای امنیت سایت بسیار مهم است.
 • در طراحی وب سایت برند سازی اهمیت فراوانی دارد.
 • در طراحی سایت اختصاصی و یا سایت ساز حرفه ای بهینه سازی سایت مهم است.
 • در سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت اختصاصی به امکانات ویژه ای نیاز دارید که در ورد پرس به سادگی وجود ندارد.
 • در سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت حرفه ای سرعت سایت مهم است.

در طراحی وب سایت به این نکات دقت کنید اگر شما در حین طراحی سایت ارزان به این موارد نیاز نداشتید پس بهتر است در سایت ساز از وردپرس های معمولی استفاده کنند و دیگر نیاز نیست تا از طراحی سایت حرفه ای وردپرس اختصاصی استفاده کنید؛ اما در هر صورت دقت داشته باشید برای دریافت نتایجی مطلوب حتما از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید.

شرکت سایت ساز حرفه ای در تهران

امروزه به دلیل پیشرفت علم وتکنولوژی کسب کار افراد از حالت فروش در محل به صورت فروش الکترونیکی تبدیل شده است. تمامی افراد با شغل های متفاوت به سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان می پردازند.

افراد متخصص در سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان برای اینکه کار شما مخاطبان را آسوده تر کنند از طریق همین سایت ها در اینترنت تمامی سفارشات شما را در زمینه طراحی سایت حرفه ای و یا طراحی سایت اختصاصی قبول می کنند.

در شهر تهران به دلیل بزرگ بودن شهر و بیشتر شدن مغازه هایی با اجناس مشابه بهتر است افراد با سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان متناسب با شغل خود با رقیبان خود رقابت کنند و بتوانند از طریق تجارت الکترونیک علاوه بر فروش در شهر تهران با سراسر ایران ارتباط برقرار کرده و اجناس خود را به تمامی افراد عرضه کنند.

سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان برای افراد ممکن است متفاوت باشد در شهر تهران بسیاری از شغل ها به گونه ای است که افراد به دلیل نوشتن آدرس سایت بر روی بروشورهای تبلیغاتی به سایت ساز حرفه ای می پردازند ولی برخی از افراد به دلیل اینکه بتوانند اطلاعات را خودشان زود به زود تغییر دهند و به آینده پر سود و درآمد فکر می کنند به طراحی سایت ارزان می پردازند.

البته ناگفته نماند که سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت اختصاصی زمانی آینده خوبی دارد که سایت شما بتواند بهینه باشد و در موتورهای جستجو بتواند در صفحه اول با رقیبان رقابت کند برای این کار می توانید برای مشاوره و کسب بهترین نتیجه از شرکت سایت ساز حرفه ای در تهران بهره منده شوید زیرا با مراجعه حضوری می توانید معضلات و درخواست های خود را مطرح کرده و بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

طراحی سایت ارزان و سایت ساز حرفه ای نیز در تهران با بهترین شرایط انجام می شود چرا که تهران پایتخت است و نوعی برای همه ی افراد اجناس این منطقه اعتبار دارد پس با انجام طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای با کمک شرکت های معتبر طراحی سایت اختصاصی در تهران با توجه به شغل خود می توانید در شهر تهران نیز به در آمد بالا برسید.

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت اختصاصی و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

مراحل راه اندازی سایت ساز

سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان باید توسط متخصص طراحی وب سایت انجام بگیرد. همان طور که می دانید در طراحی وب سایت باید مراحلی مو به مو انجام شود تا شما بتوانید به سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان بپردازید.

مراحل راه اندازی سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان بدین صورت می باشد:

 1. نیاز سنجی و پرتو تایپ: در این روش قبل از سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان متخصصان از شما در مورد سایت رقبا نظر سنجی می کنند و همچنین امکانات مورد نیاز برای سایت شما را به شما پیشنهاد می دهند و شما را مطلع می سازند.
 2. ارائه ی یک تیم گرافیکی اختصاصی با توجه به شغل و سلیقه کاربران: گرافیک زیبا اولین چیزی است که در چه در طراحی سایت حرفه ای و چه در طراحی سایت اختصاصی بیننده سایت را به خود جذب و یا از خود دور می کند.
 3. پیاده سازی HTML: با استفاده از زبان javascript و تکنولوژی css و html به تولید صفحات در قالب وب می پردازند.
 4. برنامه نویسی جهت سایت ساز حرفه ای و طراحی سایت ارزان: در واقع مهم ترین مرحله است. تمامی استانداردها باید در این مرحله رعایت شود و برای سئو سایت باید در این مرحله دقت کرد.
 5. تست و آزمون سایت: تمامی اطلاعات به طور تکمیل وارد می شود و قبل از تحویل به طور کلی تست می شود تا طبق خواسته مشتری باشد.

قبل از سایت ساز حرفه ای و طراحی سایت ارزان نیز باید تمامی این مراحل تک به تک اجرا شود و سپس در مرحله آخر مشخص می شود سایت ساز حرفه ای است یا طراحی سایت اختصاصی.

بهتر است قبل از مراجعه به مراکز سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان تصمیم بگیرید که کدام یک از آن ها به درد شغل شما می خورند و برای اینکه بتوانید روی سایت مدیریت بیشتری داشته باشید بهتر است به سایت ساز حرفه ای بپردازید.

هزینه سایت ساز

افراد برای اینکه بتوانند در کسب و کار خود موفق باشند به تجارت الکترونیک روی آورده اند و این باعث شده است افراد به سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان بپردازند. البته ناگفته نماند سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان توسط متخصصان طراحی وب سایت انجام می گیرد.

اما قبل از اینکه افراد به سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان بپردازند در مورد هزینه های طراحی وب سایت کمی دچار تردید می شوند و در اینترنت به دنبال قیمت سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان می پردازند اما قابل ذکر است که هزینه سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان با توجه به ویژگی هایی بسیار متفاوت و متغیر است.

حال بهتر است از شرایطی که باعث تغییر قیمت در سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان شده است اطلاعاتی به دست بیاورید مطلع شوید:

 • نوع وب سایت که به صورت سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان انجام می گیرد، مانند سایت ورزشی، سایت خبری، سایت استریم، سایت بازی آنلاین و غیره
 • در نظر گرفتن استانداردهای عمومی جهت سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان، شامل UI,UX، هماهنگی با سرورها، هماهنگی در نمایش گوشی های همراه و کد نویسی سمت سرور و کاربر.
 • تعداد نیروی همراه و متخصص و پشتیبانان سایت نیز در قیمت سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان تأثیر دارد.

البته قابل ذکر است که تعرفه ی سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان علاوه بر موارد بالا به کیفیت سایت، کیفیت کد نویسی نیز بستگی دارد و همچنین ممکن است سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان در یک سایت به یک قیمت باشد و در سایت دیگر ممکن است سایت ساز حرفه ای گران تر باشد و یا در بعضی از سایت ها طراحی سایت ارزان بسیار مقرون به صرفه تر باشد و همچنین از نظر کیفیت و نوع کد نویسی نیز با سایت های گران رقابت کند.

استانداردها و تکنولوژی های به کار رفته در سایت ساز

شاید حین مراجعه به سایت های طراحی وب سایت جهت سفارش سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان این سؤال به ذهنتان برسد که در سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان که به ما ارجاع می دهند از چه استانداردهایی و چه تکنولوژی هایی استفاده می کنند؟ زبان برنامه نویسی و کد نویسی که برای سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان استفاده می کنند چیست؟

پاسخ شما پیش ماست. هنگامی که از استاندارد و قوانین حرف می شود بعضی از افراد فکر می کنند که باید مراحل قانونی طی کنند و با ترس مواجه می شوند اما بهتر است بدانید برای اینکه متخصصان طراحی وب سایت استانداردهای لازم برای سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان را رعایت کنند باید چندین گام را طی کنند:
استانداردها و تکنولوژی های به کار رفته در سایت ساز

 1. تعین هدف اصلی فعالیت سایت
 2. در نظر گرفتن محتویات سایت
 3. دسته بندی سایت
 4. ظاهر سازی سایت
 5. استانداردهای وب سایت که شامل موارد زیر است:
  • بهینه بودن کدهای به کار رفته در سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان
  • مناسب بودن سایت از نظر گرافیکی و عملکرد سایت چه در سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان
  • سرعت بالا در طراحی وب سایت
  • دسترسی آسان به سایت
  • سازگاری سایت در تمامی مرور گرها
 6. پشتیبانی و نگهداری از وب سایت
 7. سئوی وب سایت

حال بهتر است به تکنولوژی استفاده شده در طراحی وب سایت بپردازید. بهتر است بدانید برای سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان از چه تکنولوژی هایی استفاده می شود:

 • استفاده از سیستم مدیریت محتوا در طراحی وب سایت
 • استفاده از ASP.net در سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان که امنیت را در طراحی وب سایت بالا می برد.
 • استفاده از Jquery در طراحی وب سایت به عنوان کتابخانه در طراحی وب سایت
 • استفاده از HTML5 در طراحی وب سایت برای بهینه سازی سایت در موتور جستجو
 • استفاده از CSS3 در طراحی وب سایت جهت خوانا بودن نوشته ها، رنگ لینک ها و زیبایی ظاهری سایت

طراحی UI / UX

در طراحی وب سایت از اصطلاحاتی خاص استفاده می شود که ممکن است به گوش افراد مبتدی که برای سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان مراجعه کرده اند بخورد.

در ابتدا بهتر است با کلمات UI و UX آشنا شوید. UX در واقع مخفف شده ی User experience design به معنی تجربه و احساس کاربران از دیدن صفحه وب سایت و UI مخفف User interface design به معنی رویت بخشی از طراحی سایت اختصاصی می باشد. در طراحی وب سایت چه به صورت سایت ساز حرفه ای و چه به صورت طراحی سایت اختصاصی بهتر است متخصص طراحی وب سایت UI و UX مناسب را رعایت کند تا بتواند بیننده سایت را به خود جذب کند.

حال بهتر است بدانید این اصطلاحات چه مفهومی دارند:
طراحی UI / UX

 • UX: در طراحی وب سایت به صورت سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان در واقع ری اکشن افراد مراجعه کننده در حین و بعد از مراجعه به سایت UX نامیده می شود. یکی از وظایف مهم متخصصان سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان این است که برای کاربر سایت یک محیط زیبا و هیجان انگیز ایجاد کند تا احساسات کاربر را به چالش بکشد.
 • UI: در طراحی وب سایت به صورت سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان UI نوعی ارتباط و تأثیر متقابل سایت و مراجعه کننده می باشد. در واقع UI وظیفه دارد تا اهداف UX را تحقق ببخشد.UI از بنرهایی در بالای سایت استفاده می کند که ثابت هستند. در طراحی وب سایت در UI از متن و تصاویر و جداول و ویدیوهای خاص و حرفه ای استفاده می کنند.

در طراحی وب سایت از UI و UX گاها به جای هم استفاده می کنند اما این ۲ باهم بسیار تفاوت دارند:

 1. در سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان UX کل محصول است و UI بخشی از UX محسوب می شود.
 2. اگر UI در طراحی وب سایت استفاده نشود طراحی وب سایت بسیار خیره کننده می شود اما بسیار ضعیف عمل می کند.
 3. در طراحی وب سایت طراحی UI به سلیقه متخصص طراحی وب سایت میباشد اما UX باید طبق خواسته ی کاربر باشد.

این ها تفاوت هایی است که در طراحی وب سایت به صورت سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان متخصصان با آن روبه رو می شوند و باید به طور کامل به آن ها دقت کنند.

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت شرکت یاتاش

طراحی سایت دیزل مرسدس

فروشگاه آنلاین Zygo Sport

طراحی سایت شرکت Carent دبی

هتل لیلیوم متل قو

طراحی سایت platinummedica انگلیس

طراحی سایت شرکت پارس کیهان

طراحی سایت املاک ۴۰۳۰

مشاهده تمام نمونه کارهای اختصاصی

تفاوت سایت ساز داینامیک و استاتیک

طراحی وب سایت با توجه به درخواست مراجعه کننده ممکن است به صورت سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان باشد اما نوع طراحی وب سایت نیز متفاوت است. سایت ساز ممکن است داینامیک باشد و یا استاتیک.

سایت ساز استاتیک بدین صورت است که صفحه توسط HTML کد نویسی می شود و برای تغییر محتوا نمی توان به صورت آنلاین آن را تغییر داد و باید در دستور خط کد نویسی آن تغییر ایجاد کرد. پس بهتر است در سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان که افراد مرتبا اطلاعات را چک کرده و تغییر می دهند استفاده نشود.

سایت ساز داینامیک (پویا) دارای یک CMS می باشد و مدیر سایت می تواند آزادانه از کاربران خود نظر سنجی کند و یا زود به زود به تغییر محتوا و ویرایش آن بپردازد بدون اینکه به یک متخصص طراحی وب سایت نیاز داشته باشد. این گونه سایت ها بر اساس بودجه و خواست کاربر طراحی می شود. امروزه اکثر سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان به صورت سایت ساز داینامیک است.

حال بهتر است در مورد این موضوع که سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان به صورت داینامیک بهتر است و یا استاتیک اطلاعاتی را بدست آورید تفاوت سایت ساز داینامیک با سایت ساز استاتیک چیست؟

 1. هزینه ی سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان به صورت استاتیک کمتر از داینامیک می باشد.
 2. بروز رسانی و پشتیبانی سایت ساز استاتیک از داینامیک بیشتر است.
 3. در سایت ساز داینامیک به دلیل وجود CMS افراد می توانند سایت را به روز رسانی و مدیریت کنند.
 4. در سایت ساز به صورت داینامیک به دلیل به روز رسانی بالا سایت در موتورهای جستجو از رتبه بالاتری برخوردارست.
 5. حجم دیتای بسیار کم برای سایت های بزرگ در سایت ساز به صورت داینامیک

پس بهتر است با توجه به موقعیت شغلی به تفاوت های موجود در سایت ساز به صورت داینامیک و استاتیک دقت کنید و حین طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای درست ترین نوع را انتخاب کنید.

سئو – بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل!

طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای امروزه بسیار مهم است اما مهم ترین موضوع در رابطه با سایت ساز این است که برای موتور جستجو بهینه سازی شود.

بهتر است بدانید منظور از بهینه سازی سایت چیست؟ هنگامی که سایت ساز صورت می گیرد بعد از آن میزان فعالیتی که در سایت شما انجام می شود باید به گونه ای باشد که مورد پسند موتور جستجو قرار بگیرد در این صورت در صورت سرچ کلمه های کلیدی وب سایت به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و یا به صورت دیگر بهتر است بگوییم هر عملی که باعث شود بازدید سایت شما بالاتر برود و رتبه سایت شما در گوگل افزایش پیدا کند بهینه سازی گویند.
سئو – بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل!
بهینه سازی سایت ها بعد از طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای یکی از روش های بازاریابی اینترنتی است و بعد از اینکه شما توانستید بعد از طراحی وب سایت آن را بهینه سازی کنید در این صورت می توانید با رقبای خود رقابت کنید.

بعد از طراحی وب سایت هنگامی که شما برای اولین بار وارد گوگل می شوید با جستجوی کلمه کلیدی مربوط به سایت خود می بینید که رقبای شما در اولین صفحه گوگل و بالای صفحه قدرت نمایی می کنند و سایت شما در صفحات پایانی قرار دارد به این نتیجه می رسید که با این وضع افراد سایت هایی را بازدید می کنند که در صفحه اول گوگل قرار دارد و کلمه کلیدی مورد نیاز آن ها در این سایت یافت می شود پس دیگر نوبت به بازدید سایت شما نمی رسد.

بهینه سازی سایت بعد از طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای باعث می شود درآمد زایی شما بالا برود و آینده درآمد و کسب و کار شما کاملاً تضمین شود چرا که افراد با دیدن سایت شما که به صورت طراحی سایت اختصاصی می باشد جذب سایت شما شده و شما را دنبال می کنند.

بسیاری از افراد به جای بهینه سازی، بعد از طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای به این فکر می افتند که در گوگل تبلیغات کنند هرچند بهتر است بدانید که تبلیغات در گوگل از بهینه سازی سایت بهتر است اما این نکته قابل ذکر است، تبلیغات در گوگل نیازمند هزینه های بسیار زیاد است در حالیکه بهینه سازی سایت ساز بعد از طراحی وب سایت بسیار مقرون به صرفه است می توان با هزینه اندک سایت را به فروش و کسب درآمد بالا رساند.

هاست پرقدرت سرورهای خارج از ایران و داخل ایران با آپ تایم بالای ۹۹%!

بهتر است بدانید سایت ساز شما چه بر روی یک سرور داخل کشور باشد و یا خارج از کشور تحت هر شرایط سرور شما قابل دسترسی می باشد. هر یک از هاست های پرقدرت سرورهای خارج از ایران و داخل ایران به نوبه ی خود برای افراد با موقعیت جغرافیایی مختلف متفاوت است و هر کدام از آن ها علاوه بر مزایایی که دارند می توانند معایبی نیز داشته باشند.
بهتر است انتخابی داشته باشید تا بتوانید خیال خود را از بابت کیفیت هاست راحت نمایید، انتخاب یک هاست مناسب و با کیفیت احترام گذاشتن به زمان خود و مشتری است.

ثبت تمامی دامنه های بین المللی و ایرانی

قبل از طراحی وب سایت برای اینکه بتوانید وارد عرصه پهناور وب سایت شوید باید بتوانید برای خود یک نام انتخاب کنید و دامنه ی خود را ثبت کنید. انتخاب نام برای ثبت دامنه بسیار دشوار است چرا که نام هایی را که انتخاب می کنید قبلاً ممکن است انتخاب شده باشد پس باید اصولی را رعایت کنید:
ثبت تمامی دامنه های بین المللی و ایرانی

 1. از پسوند مناسب با کار خود استفاده کنید. ( ir,com )
 2. علاوه بر آن از پسوندهای رایج در اینترنت استفاده کنید تا بعدها به مشکل برنخورید. ( net,org,co )

تمامی دامنه های داخلی و بین المللی در شرکت سایت ساز حرفه ای به راحتی قابل ثبت است و تنها کافی برای ثبت دامنه بین المللی و داخلی باید مراحل زیر را طی کنید:

 • مراجعه به لینک جستجوی دامنه
 • دی ان اس دامنه را وارد کنید
 • کلیک بر روی تکمیل سفارش
 • ثبت نام و ورود به اکانت
 • پرداخت فاکتور
 • فعال شدن دامنه بین المللی

پشتیبانی سایت ساز (یکسال رایگان)

از جمله مهم ترین بخش در انتخاب یک متخصص و یا شرکت برای طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای، داشتن یک پشتیبان قوی است. پشتیبان سایت ساز همانند خدمات پس از فروش سایر کالاها می باشد و در واقع به مراجعه کننده این اطمینان را می دهد که اگر شما سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان می خواهید آن ها نیز تا یکسال این وب سایت را برای شما پشتیبانی می کنند و در صورت بروز مشکل با متخصصان طراحی وب سایت تماس گرفته می شود تا به رفع مشکل بپردازند.

به شما این اطمینان داده خواهد شد که با ثبت سفارش طراحی سایت اختصاصی تا یک سال تنها نخواهید بود و در سخت ترین شرایط و هر ساعتی از شبانه روز همراه شما هستیم تا مشکلات را در اسرع وقت برطرف نماییم.

مشاوره رایگان سایت ساز

همان طور که می دانید امروزه طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای با توجه به شغل افراد در زمینه های مختلف انجام می گیرد و بسیاری از سایت ها وجود دارند که شما را برای انجام طراحی وب سایت به صورت رایگان همراهی و مشاوره می کنند. هنگامی که شما به یک سایت برای طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای مراجعه کرده اید متخصصان طراحی وب سایت در زمینه هایی به شما مشاوره رایگان می دهند تا از نتیجه کار خود راضی باشید.:

 • کمک به شما در تصمیم گیری برای بخش های مختلف و امکانات لازم برای طراحی سایت اختصاصی
 • مشاوره دادن به شما در زمینه قابلیت های طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای.
 • نمایش بهترین hosting ها برای طراحی وب سایت شما
 • کمک به شما در انتخاب نام مناسب برای طراحی سایت ارزان و یا سایت ساز حرفه ای
 • انجام internet marketing
 • ایجاد image marketing در طراحی وب سایت
 • طراحی وب سایت به گونه ای که باعث بالا رفتن رتبه سایت در موتور جستجو شود.

آموزش مدیریت سایت ساز جهت ویرایش محتوا

یکی از روش هایی که در سایت ساز برای مدیریت وب سایت استفاده می شود استفاده از CMS می باشد در واقع با استفاده از CMS شما می توانید بعد از طراحی وب سایت محتواهای نامربوط را حذف کرده و محتواهایی را که نیاز است ویرایش کنید و تغییر بدهید.

CMS برای سایت هایی استفاده می شود که به صورت سایت ساز داینامیک است و برای سایت هایی که به صورت سایت ساز استاتیک است باید کد نویسی آن تغییر کند تا محتوای آن ویرایش یابد. مهم ترین بخش از سایت ساز حرفه ای این است که شما به عنوان یک کاربر ساده و مبتدی باید بدانید که چگونه باید با سیستم مدیریت محتوا کار کنید.

این قول داده شده که تمامی آموزش های ابتدایی برای انجام فرآیند های مورد نیاز در سایت به شما هدیه داده خواهد شد و درتمامی این مراحل پس از طراحی سایت اختصاصی همراه شما خواهیم بود.

انواع وب سایت

وب سئوشیال به صورت حرفه ای توانایی طراحی و پیاده سازی سایت ها را در زمینه های شغلی مختلف دارا می باشد که به شرح زیر است :

 • طراحی سایت

 • طراحی سایت فروشگاهی

 • طراحی سایت هتل

 • طراحی سایت پزشکی

 • طراحی سایت بیمارستانی

 • طراحی سایت دولتی

 • طراحی سایت کارخانجات

 • طراحی سایت خبری

 • طراحی سایت تبلیغاتی

 • طراحی سایت حرفه ای

 • طراحی سایت ورزشی

 • طراحی سایت پوشاک

 • طراحی سایت طلا و جواهرات

 • طراحی سایت صرافی

 • طراحی سایت لوازم یدکی خودرو

 • طراحی سایت گردشگری

 • طراحی سایت آکادمی موسیقی

 • طراحی سایت لوازم خانگی

سوالات متداول

یک شرکت سایت ساز چه کاری انجام می دهد؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۲۱:۳۲ +۰۰:۰۰

کار اصلی یک شرکت سایت ساز این است که بر اساس نیاز های مشتریان خود و با توجه به هزینه های در نظر گرفته شده بهترین کیفیت را عرضه نمایند و وبسایتی مطابق میل آن ها پیاده سازی کنند.

بهترین زبان برای طراحی سایت ارزان چیست؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۲۳:۳۸ +۰۰:۰۰

هیچ گاه نمی توان بهترین زبان را انتخاب نمود زیرا هر یک از زبان های برنامه نویسی ویژگی هایی دارند که در زمان خود کارایی خواهند داشت؛ اما در حالت کلی محبوبترین زبان هایی که برای پیاده سازی وب سایت استفاده می شود، پایتون، جاوا اسکریپت، اچ تی ام ال و سی اس اس و پی اچ پی هستند.

چرا از سایت ساز حرفه ای استفاده می کنیم؟ دلیل اهمیت آن چیست؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۴۸:۰۲ +۰۰:۰۰

سایت ساز حرفه ای این امکان را به شما خواهد داد تا گستره فعالیت های خود را گسترش دهید و مشتریان بیشتری را جذب فعالیت های خود کنید، یک طراحی وب سایت مناسب علاوه بر توسعه کسب و کار شما می تواند یک ویترین زیبا برای شرکت باشد.

چه چیزی باعث یک سایت ساز مناسب خواهد شد؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۴۸:۴۷ +۰۰:۰۰

دلایل مختلفی می تواند باعث شود تا نتیجه یک سایت ساز مناسب باشد اما مهمترین مورد این است که شما باید یک تیم حرفه ای را برای انجام این کار انتخاب نمایید تا نتایج کاملا قابل قبول باشند، همچنین فراموش نکنید یک میزبانی و هاست مناسب می تواند سرعت دسترسی به داده ها را تا چندین برابر افزایش دهند.

فواید داشتن یک وب سایت چیست؟۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ،۱۳:۰۱:۴۷ +۰۰:۰۰

داشتن یک سایت می تواند فواید و مزایای مختلفی را برای شما داشته باشد، از جمله توسعه کسب و کار، ساخت کسب و کار شخصی، افزایش ارتباطات آنلاین، برقراری رابطه قوی بین شما و بازار الکترونیک، راهکار جدیدی برای فروش و نمایش کار و شرکت خود.

چه نیازی به وب سایت واکنش گرا وجود دارد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۴۹:۴۹ +۰۰:۰۰

با داشتن یک وب سایت ریسپانسیو این امکان فراهم خواهد شد تا کاربران با هر دستگاهی بتوانند به سایت شما مراجعه کرده و از فرایند های موجود استفاده نمایند، سایز صفحه نمایش دستگاه هیچ تغییری در دسترسی شما به سایت ایجاد نخواهد کرد.

رایج ترین اندازه صفحه نمایش برای سایت ساز چیست؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۴۹:۲۹ +۰۰:۰۰

؟ برای مدت های طولانی یکی از بهترین گزینه ها برای اندازه صفحه نمایش وب سایت ۱۰۲۴×۷۶۸ است زیرا بهینه سازی به درست ترین نحو ممکن انجام خواهد شد. البته در مواردی گفته می شود که بهتر است مطابق بازدید کنندگان خود این کار را انجام دهید.

بهترین عرض برای وب سایت چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۴۹:۴۵ +۰۰:۰۰

اگرچه در نظر گرفتن دستگاه های جدید در بازار مهم است اما هنوز هم بهترین عرض همان ۹۶۰ پیکسل است.

حداکثر عرض برای وب سایت چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۳۶:۰۰ +۰۰:۰۰

معمولا پیشنهاد می شود که این سایز بین ۳۲۰ تا ۵۱۲۰ برای رعایت واکنش گرا بودن باشد.

سایز مناسب تصویر برای وب سایت چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۳۳:۵۵ +۰۰:۰۰

معمولا توصیه می شود تا تصاویر بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ پیکسل باشند.

چگونه تصاویر را برای سایت ساز آماده کنید؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۵۲:۰۹ +۰۰:۰۰

در ابتدا اسامی تصاویر مورد نظر خود را مشخص کنید و سپس بهتر است تا با ترفند های فشرده سازی تصویر مد نظر را فشرده کنید، در زمان بارگذاری از قرار دادن ویژگی عنوان جایگزین غافل نشوید زیرا اهمیت بسیاری در سئو دارد.

یک تصویر وب سایت باید چند کیلوبایت باشد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۴۷:۵۸ +۰۰:۰۰

پیشنهاد می شود تا حجم یک فایل تصویری یا عکس از ۲۰۰ کیلوبایت تجاوز نکند.

چگونه تصاویر را برای وب سایت بهینه کنید؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۳:۱۰ +۰۰:۰۰

برای اینکار می توانید از تغییر سایز یا ابزار های آنلاین فشرده سازی استفاده نمایید.

آیا بهینه کردن تصاویر باعث افت کیفیت آن ها خواهد شد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۳:۳۴ +۰۰:۰۰

اگر از ابزار های درستی استفاده کنید این کاهش حجم و فشرده سازی با کاهش کیفیت مشهودی همراه نخواهد بود.

چرا داشتن نقشه سایت برای وب سایت مهم است؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۴:۰۲ +۰۰:۰۰

نقشه سایت باعث بهبود وضعیت سئو شما در گوگل شده و می تواند دسترسی بهتری را به موتور های جستجو برای بررسی ایجاد کند که این کار باعث افزایش رنگ شما می گردد.

آیا گوگل می تواند متن درون یک تصاویر را بخواند؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۶:۳۱ +۰۰:۰۰

بله گوگل می تواند متن تعبیه شده را در تصاویر بخواند و این کار را بسیار خوب انجام می دهد. این کار بر اساس تکنولوژی تشخیص نوری یا OCR انجام خواهد شد. گاها حتی متن جایزیگن یک تصویر می تواند کمک زیادی به این خوانایی کند.

چگونه می توانم سرعت وب سایت خود را بهینه کنم؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۷:۰۸ +۰۰:۰۰

برای این کار باید از افراد خبره و متخصص بهینه سازی و سئو کمک بگیرید زیرا این کار را به نحو احسن انجام خواهند داد.

چگونه می توانم وب سایت خود را سریعتر کنم؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۷:۳۸ +۰۰:۰۰

انتخاب یک هاست و میزبانی مناسب و مطمئن در کنار بهینه سازی سایت می تواند باعث افزایش سرعت وب سایت گردد.

آیا می توان باعث هدایت کاربران به سایت شد و یا آن ها را ردیابی کرد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۸:۱۵ +۰۰:۰۰

بله ابزار های سرچ کنسول گوگل این امکان را به شما خواهند داد تا بتوانید کاربران و بازدید کنندگان سایت خود را بررسی و تحلیل کنید.

چگونه می توان ترافیک وب سایت خود را بدون سئو افزایش داد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۸:۳۴ +۰۰:۰۰

معمولا انجام این کار پیشنهاد نمی شود اما راه هایی مانند تبلیغات، ریپورتاژ و … می تواند باعث این موضوع شود اما دقت داشته باشید بهترین راهکار رعایت این اصول یعنی تبلیغات و ریپورتاژ در کنار رعایت سئو و بهینه سازی است.

تفاوت بین طراحی وب و توسعه وب چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۹:۰۳ +۰۰:۰۰

در اصل، طراحی وب به بخش زیبایی شناسی وب سایت اشاره دارد و در ظاهر قابل مشاهده است اما توسعه دهندگان در سمت های سرور و پشت ظاهر سایت فعالیت دارند و در واقع یک وب سایت کارآمد ایجاد خواهند کرد. وسعه دهندگان وب از HTML، CSS، Javascript، PHP و سایر زبان های برنامه نویسی استفاده می کنند.

چرا وب سایت من در Google نشان داده نمی شود؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۹:۲۶ +۰۰:۰۰

دلیل این موضوع این است که موتورهای جستجو هنوز وب سایت شما را ایندکس نکرده اند.

چگونه می توانم با ایجاد یک وب سایت درآمد کسب کنم؟۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ،۱۲:۵۷:۵۱ +۰۰:۰۰

راه های زیادی وجود دارد که مانند فروش ابزار و فایل و خدمات می تواند باعث درآمد زایی شود، همچنین بازاریابی نیز می تواند یکی از اصول اولیه کسب درآمد از طریق وب سایت باشد. دنیای تجارت الکترونیک بسیار گسترده است پس از هر راهی می توان به جهت افزایش درآمد استفاده کرد.

آخرین مقالات و دانستنیهای سایت

۴۰ نکته طلایی در سایت ساز حرفه ای

۲۱ مهر ۱۳۹۸|

سایت ساز حرفه ای یکی از کارهایی می باشد که امروزه بسیار روی بورس بوده و تمامی صاحبان مشاغل به این کار روی آورده اند. بهتر است بدانید که امروزه با وارد شدن به

مشاهده تمام مقالات

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت اختصاصی و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.

ثبت نظرات