۴.۴
(۹)

سایت ساز حرفه ای یکی از کارهایی می باشد که امروزه بسیار روی بورس بوده و تمامی صاحبان مشاغل به این کار روی آورده اند.

بهتر است بدانید که امروزه با وارد شدن به دنیای تجارت الکترونیک رقابت بین صاحبان مشاغل بالا گرفته است. تنها روشی که باعث می شود تا شرکت های صاحبان مشاغل معروف گردند و با سایر شرکت ها به رقابت بپردازید از طریق همین سایت های تبلیغاتی می باشد.

هنگامی که یک شرکت با قدرت زیاد تاسیس می شود نیاز دارد تا به صورت عامیانه تبلیغ شود. این تبلیغات باید به گونه ای باشد که در دید عموم قرار بگیرد. تابلوهای تبلیغاتی و یا تبلیغات به صورت دستی تنها درصد کمی در معروف شدن شرکت دارد.

هنگامی که یک شرکت از نظر تولید محصول و کیفیت بسیار عالی می باشد نیاز دارد تا شناخته شود یعنی افراد باید این شرکت و مارک و برند لوازم این شرکت را بشناسند تا حین خرید به دنبال این محصولات باشند.

با سایت ساز حرفه ای توسط متخصصان سایت ساز حرفه ای تهران و یا سایر نقاط صاحبان شرکت می توانند به تبلیغات گسترده و تاثیرگذار بپردازند.

15 نکته ی لازم جهت سایت ساز حرفه ای

متخصصان سایت ساز حرفه ای در حین طراحی و برنامه نویسی سایت باید به برخی از موارد دقت ویژه ای داشته باشند.

رعایت برخی از نکات باعث می شود تا سایت های شرکت ها برای مردم جذاب و دوست داشتنی جلوه کند و این باعث می شود بازدید سایت بالا برود و بالا رفتن بازدید در سایت باعث بالا رفتن رتبه و در نهایت باعث بالا رفتن سئو سایت می شود.

۱۵ نکته ی مهمی که باید در سایت ساز حرفه ای رعایت شود شامل موارد زیر می باشد:

 1. سعی کنید همیشه ساده ترین و شیک ترین طرح را داشته باشید

  متخصصان سایت ساز حرفه ای برای سایت مورد نظر باید یک مفهوم ساده در نظر بگیرند تا مراجعه کنندگان به سایت با اولین نگاه مفهوم سایت را متوجه شوند. منظور از این جمله این است که مطالب داخل سایت باید به دور از حاشیه و اضافی گویی باشد.

 2. دسترسی ها و منو ها را به راحتی در اختیار کاربران قرار دهید

  در حین طراحی سایت متخصصان سایت ساز حرفه ای باید دقت داشته باشند تا منوهای مختلف سایت را به گونه ای تنظیم کنند که در دسترس باشد تا افراد در سایت برای پیدا کردن متن مورد نظر مجبور نشوند زمان زیادی را صرف کنند. آیکون ها باید در جلوی چشم افراد قرار بگیرند و نیاز به گذراندن چندین مرحله نداشته باشند.

 3. از آیکون های جذاب و میانبر ها استفاده کنید

  متخصصان سایت ساز حرفه ای برای اینکه ارتباط شما با مشتریان بیشتر شود یک منو دیگر به نام Call To Action در سایت قرار می دهند که متمایز از سایر آیکون ها می باشد.

 4. از محتوای بیش از حد استفاده نکنید

  متخصصان سایت ساز حرفه ای باید سعی کنند در حین قرار دادن محتوای سایت محتوا را در حد مجاز در سایت قرار دهند؛ یعنی تمامی محتوا فقط به صورت متن و خسته کننده نباشد.

 5. از فضا های خالی در جای درست استفاده کنید

  فضای سفید در سایت یک عنصر طراحی مهم برای ایجاد وب سایت های زیبایی شناختی می باشد. متخصصان سایت ساز حرفه ای در این روش، یک طراح با تجربه اجازه می دهد فضای زیادی در صفحات وب خالی بماند. این فضا حاوی متن و تصویر نیست. هدف اصلی آن اطمینان از خوانایی بهتر متن است. فضای سفید همچنین روش خوبی برای تسکین چشم از استرس هنگام خواندن صفحه وب است. با فضای خالی زیادی، کاربران می توانند به سرعت اطلاعات را از طریق صفحه اسکن کنند. این به حفظ کاربران در وب سایت کمک می کند و میزان گزاف گویی را کاهش می دهد.

 6. انتخاب رنگ هوشمندانه ای داشته باشید

  استفاده از رنگ های خردمندانه در سایت ساز حرفه ای توجه کاربران را به خود جلب می کند؛ اما رنگها باید به صورت استراتژیک انتخاب شوند تا پیام مارک شرکت شما منتقل شود. عناصر رابط و دکمه های مهمی در وب سایت شما وجود خواهد داشت.

 7. از فونت های واضح و زیبا استفاده کنید

  متخصصان سایت ساز حرفه ای از یک تایپ متعادل باید استفاده کنند که خوانا باشد و به خواندن اطلاعات کمک کند. چنین تایپی باید از نظر بصری متعادل و بی نظیر باشد. این به خواندن متن وب سایت به وضوح کمک خواهد کرد. متخصصان باید توجه داشته باشند که مشتریان این شرکت به کدام فونت ها گرایش دارند و ببینید که آیا با شخصیت برند شما مطابقت دارند یا خیر.

  15 نکته ی لازم جهت سایت ساز حرفه ای

 8. استفاده از فیلم و عکس های مرتبط را فراموش نکنید

  یکی دیگر از ویژگی های مفید سایت ساز این است که دارای تصاویر و فیلم های مربوطه باشد. این دو عنصر بصری امروزه بیشترین تلاش برای بازدیدکنندگان در یک وب سایت هستند. همچنین به کاهش نرخ گزاف کمک می کند؛ اما متخصصان سایت ساز حرفه ای باید دقت داشته باشند که ترکیب خوبی از متن و محتوای تصویری را ایجاد کنند. هر دوی آنها باید مکمل یکدیگر باشند. هرچند قابل ذکر است که فیلم ها نباید سنگین باشند.

 9. حتما یک طراحی واکنش گرا و ریسپانسیو داشته باشید

  سایت ساز باید نسبت به صفحه نمایش تلفن های همراه کوچک پاسخگو باشد. سایت ساز حرفه ای باید به گونه ای باشد که به کاربران کمک کند تا به راحتی حتی در تلفن همراه نیز کار شما را جستجو کند.

 10. هدر بندی و بخش بندی مطالب خود را فراموش نکنید

  متخصصان باید مطالب سنگین و پرحجم را هدر بندی کنند تا برای خواننده متن کسل کننده نباشد.

 11. با کاربران و بازدیدکنندگان خود صمیمانه برخورد کنید

  وقتی بازدیدکنندگان متن را رسمی نوشته شده میبینند، بلافاصله چنین وب سایت هایی را ترک می کنند و به سایت رقبا که با لحن عامیانه و دوستانه نوشته شده است مراجعه می کنند. متخصصان سایت ساز حرفه ای برای جذب بازدید کنندگان خود، مطالب سایت را با لحنی دوستانه می نویسند تا افراد در حین خواندن متن لذت ببرد.

 12. صفحه تایید را فراموش نکنید

  وقتی بازدید کنندگان شما از وب سایت شما خرید می کنند یا در خبرنامه شما مشترک می شوند، باید بتوانند معامله را تایید کنند؛ بنابراین متخصصان سایت ساز حرفه ای نوعی صفحه تأیید را نمایش می دهند که از بازدیدکنندگان بخاطر انجام هدف یا انجام تماس فراخوان تشکر می کند.

 13. تمامی محیط های وب سایت را تست کنید

  برای اینکه دریابید که آیا طراحی وب سایت شما به اندازه کافی مناسب برای جذب بازدید کنندگان شماست، آن را کاملا آزمایش کنید.

  بیشتر اوقات، خطاهایی وجود دارد که در طراحی وب سایت مورد بررسی قرار نمی گیرد. آنها را فقط زمانی می توانید متوجه شوید که بعد از طراحی وب سایت، خودتان سایت را مورد آزمایش های دقیق قرار دهید.

 14. تست تضمین کیفیت را رعایت کنید

  افراد هستند که به تست تضمین کیفیت حرفه ای سایت شما می پردازند که شما باید آنها را استخدام کنید تا همه جوانب وب سایت خود را آزمایش کنید. گاهی بعد از طراحی سایت بهتر است به تیم داخلی خود اجازه دهید با کلیک کردن روی همه پیوندها، این آزمایش را انجام دهد تا متوجه شوید اشکالات وجود دارد یا خیر.

 15. از فیدبک ها و بازخورد های کاربران برای بهبود سایت استفاده کنید

  اینکه طراحی وب سایت شما همچنان بازدید کنندگان را به خود مشغول می کند و به آنچه در مورد وب سایت و خدمات شما می گویند توجه کنید. برخی از ویژگی ها و فضایی را در سایت خود ایجاد کنید که افراد بتوانند بازخورد خود را ارائه دهند و تجارب خود را به اشتراک بگذارند.

10 نکته ی لازم برای ایجاد یک سایت ساز حرفه ای تجاری

این روزها، حضور آنلاین برای هر تجارت، حتی برای فروشگاه های آجر و ملات که تجارت الکترونیکی انجام نمی دهند، بسیار مهم است. سایت ساز حرفه ای برای امور تجاری نیز صورت می گیرد.

متخصصان سایت ساز حرفه ای تهران نیز در تمامی زمینه های کاری برای شما عزیزان تولید سایت انجام میدهند.

برای ایجاد یک سایت ساز حرفه ای تجاری واجب است که شما چندین نکته ی مهم را حین طراحی سایت تجاری رعایت کنید. این نکات شامل موارد زیر می باشد :

 1. متخصصان سایت ساز حرفه ای نام دامنه را باید طوری انتخاب کنند که به راحتی در حین جستجو یافت شود.
 2. متخصصان سایت ساز حرفه ای برای تماس و ارتباط تلفنی بهتر است مشخصات را در جایی از سایت قرار دهند که به راحتی قابل دید باشد.
 3. متخصصان سایت ساز حرفه ای صلاح می دانند صفحات را بدون فهرست نگه دارند.
 4. حین طراحی سایت حرفه ای اطلاعات متخصصان باید سایت را طوری طراحی کنند که به چندین زبان رایج قابل تغییر باشد.
 5. متخصصان سایت ساز حرفه ای در سایت از مطالبی استفاده نمی کنند که به سایر شرکت ها و محصولات را بازگو کند.
 6. متخصصان سایت ساز حرفه ای از قرار دادن اطلاعات و خبر های غلط در سایت خودداری میکنند.
 7. بهتر است سایت طراحی شده توسط متخصصان سایت سازت حرفه ای شخصی سازی شود.
 8. متخصصان سایت ساز حرفه ای در سایت از طرح ها و مطالب ساده در عین حال جذاب استفاده می کنند.
 9. مهمترین قسمت در طراحی سایت توسط متخصصان سایت ساز حرفه ای رعایت سئو سایت می باشد.
 10. متخصصان سایت ساز حرفه ای طوری سایت را طراحی می کنند که افراد روی صفحه ی اصلی حرکت کنند ونیازی به لینک های اضافی نیست.

مراکز متخصصان سایت ساز حرفه ای تهران در سراسر نقاط تهران به صورت پراکنده قرار گرفته است تا افراد جهت طراحی وب سایت حرفه ای معطل نشوند و با ارائه ی بهترین خدمات سعی می کنند رضایت مشتری ها را به خود جلب کنند.

10 نکته ی لازم برای ایجاد یک سایت ساز حرفه ای تجاری

16 نکته عالی برای سایت ساز حرفه ای برای بهبود نرخ گزاف گویی

اگر مداوم درگیر ترافیک وب سایتی هستید اما در تلاش هستید تا آن بازدید کنندگان را به مشتری تبدیل کنید، مشکل ممکن است نرخ گزاف گویی شما باشد.

وب سایت شما باید مهمترین مولفه استراتژی بازاریابی دیجیتال شما باشد؛ بنابراین، نرخ گزاف گویی ضعیف می تواند تمام تلاشهای بازاریابی دیگر شما را منسوخ کند!

تعدادی از مسائل مربوط به سایت ساز حرفه ای می تواند منجر به بالا رفتن سرعت شود، از جمله گیج کردن چیدمان وب سایت، زیبایی شناسی منسوخ شده یا حتی بارهای آهسته.

بنابراین شما می توانید وب سایت خود را بهینه کنید تا نرخ گزاف گویی خود را بهبود ببخشید و تبدیل های خود را به حداکثر برسانید.

متخصصان سایت ساز حرفه ای برای اینکه نرخ گزاف گویی خود را بهبود ببخشند ۱۶ نکته را باید رعایت کنند. این نکات شامل موارد زیر می باشد:

 1. متخصصان سایت ساز وظیفه سرعت بخشیدن به زمان بارگذاری سایت را برعهده دارند که باعث بالا رفتن سرعت جستجو می شود.
 2. متخصصان سایت ساز از یک سلسله مراتب بصری در سایت ساز حرفه ای استفاده می کنند.
 3. متخصصان سایت ساز حرفه ای سایت را برای تبدیل بهینه می کنند.
 4. هر پست وبلاگ در وب سایت باید دارای دکمه هایی در گوشه باشد که به خوانندگان امکان دهد بلافاصله وبلاگ های سایت را در رسانه های اجتماعی بدون نیاز به ترک وب سایت خود به اشتراک بگذارند. متخصصان سایت ساز حرفه ای با قرار دادن این ویژگی باعث افزایش آگاهی افراد از برند می شود بدون اینکه به میزان گزاف گویی شما کمک کنند.
 5. متخصصان سایت ساز حرفه ای از رنگ ها به طور موثر استفاده می کنند.
 6. متخصصان سایت ساز حرفه ای با استفاده از قلم های سریف می توانند سایت را سرگرم کننده و تزئینی ترکنند، اما در هر صورت فقط باید برای عناوین یا مارک های تجاری استفاده شوند. متن اصلی برای بهبود خوانایی وب سایت شما باید همیشه بدون سری باشد. اگر مطالب شما راحت تر خوانده شود، افراد در سایت شما طولانی تر خواهند ماند.
 7. متخصصان سایت ساز حرفه ای صفحه ای در وب سایت به پاسخ به سوالات متداول اختصاص می دهند که می تواند ارزش زیادی را برای بازدید کنندگان شما فراهم کند.
 8. متخصصان سایت ساز حرفه ای تهران از تصاویر منحصر به فرد و چشم نواز در طراحی وب سایت حرفه ای استفاده می کنند.
 9. متخصصان سایت ساز حرفه ای با اضافه کردن یک وبلاگ به سایت فرصتهای سئو شما را تقویت می کند، بلکه ارزش زیادی را نیز برای بازدید کنندگان وب سایت شما ایجاد می کند و می تواند به بهبود میزان گزاف گویی شما کمک کند.
 10. متخصصان سایت ساز حرفه ای از اینفوگرافیک در طراحی سایت ارزان استفاده می کنند که در حالی که همان اطلاعات را به عنوان چندین پاراگراف ممکن است تقسیم بندی کند می تواند بازدید کننده را در وب سایت شما نگه دارد.
 11. متخصصان سایت ساز حرفه ای از صاحب سایت می خواهند تا اطلاعات سایت را به روز نگه دارد.
 12. یک قسمت از سایت را برای جلب اعتماد مشتری در سایت قرار دهید که شامل رزومه کاری و مدارک تحصیلی و گواهی ها باشد.
 13. متخصصان سایت ساز حرفه ای از مکالمات انگلیسی نیز در مطالب سایت استفاده کنند.
 14. متخصصان سایت ساز حرفه ای در صفحه ی اصلی لپ مطلب را باید برسانند.
 15. متخصصان سایت ساز حرفه ای باید محصولات و خدمات شرکت را به خوبی نمایش دهند.
 16. متخصصان سایت ساز حرفه ای طراحی زمان بارگذاری سایت را نیز باید در کمترین حالت ممکن تنظیم کنند.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۴.۴ / ۵. تعداد آرا: ۹

اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید