قالب ها

/قالب ها

شروع قیمت پکیج کامل سایت از 9,800,000 تومان همراه با تخفیف های ویژه

[ انتخاب قالب دلخواه + ثبت دامنه و 1000 مگابایت هاست یکساله رایگان + راه اندازی سایت بر اساس امکانات درخواستی + آموزش مدیریت سایت + پشتیبانی فنی یکساله رایگان ]

با توجه به نوع کسب و کارتان و موضوع آن، قالب مورد نظر را انتخاب کنید.

خدمات وب سئوشیال

0+
تعداد پروژه های انجام شده
0%
رضایتمندی مشتریان
0
بیش از ۱۷ سال تجربه
0+
اجرای پروژه های بین المللی

ویژگی های وب سئوشیال

نظرات مشتریان

costumer-pic1

تیم شرکت رایان یک تیم حرفه ای و کاربلد هستند و در زمینه طراحی وب سایت از مرحله شروع تا پایان پروژه هماهنگی خوبی با کارفرما دارند، شناخت صحیح خواسته های مشتری از نقاط برجسته کاری این تیم بوده و در زمینه پشتیبانی همه جانبه نیز همراه و همگام با مشتری هستند. آرزوی موفقیت روزافزون شما را دارم.

آقای علیرضا عینکیان, مدیر مالی -اداری شرکت کوثر سنک شکن
costumer-pic2

در مدت حدود ۱۰سالی که برای طراحی وب سایت شرکت پارس کیهان، با جناب آقای مهندس شکوهی و شرکت رایان آشنا شدم از ابتدا تمام موارد از قبیل طراحی سایت، آپ دیت و بروزرسانی وب سایت ، بک آپ گیری و کلاً هر گونه پشتیبانی را به این شرکت واگزار نمودم .هر زمان مشکلی و یا سوالی داشتم، بوسیله تماس با همکاران پشتیبان شرکت رایان حتی در روزهای تعطیل به سرعت مشکلم برطرف گردید. به همین خاطر رضایت کامل خود را از مدیریت محترم شرکت رایان اعلام و کمال تشکر را دارم.

آقای مهندس کاظم یکتا ,مدیر انفورماتیک شرکت پارس کیهان
costumer-pic3

از حدود ۱۲ سال پیش که بنده شرکت خود را در اندازه بسیار کوچک شروع کردم تا به حال که تبدیل به یک هلدینگ شده است جناب شکوهی و گروه رایان در کنار ما بوده اند. برای هر سلیقه، هر بودجه و هر شرایطی پیشنهاد شایسته خود را دارند. انعطاف پذیری، پاسخگویی به موقع و همراهی در همه زمینه ها صفاتی که در کمتر شرکتهای خدماتی دیده میشود در این مجموعه کاملا مشهود است. برایشان آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

آقای دکتر فرزین راضی , مدیر عامل لینکس آلمان
costumer-pic4

یکسال از راه اندازی سایت گالری هنری انتظامی توسط شرکت معتبر رایان می گذرد. درطول این مدت همکاری و پشتیبانی مدیریت محترم جناب شکوهی و همکاران شان در به روزرسانی محتوای سایت و نمایشگاه ها و نمایش آثار هنرمندان بسیار عالی و با دقت و توجه به موقع بوده است و موجب رضایت اینجانب هست. به همین دلیل بنده درخواست توسعه سایت و سئو را جهت فعالیت بیشتر و همچنین فروشگاه آنلاین را با شرکت رایان دارم. لذا جا دارد که مراتب تشکر و سپاسگزاری را از مجموعه ی محترم شرکت رایان داشته باشم.

خانم سحر انتظامی ,مدیریت گالری هنری انتظامی
costumer-pic5

ما از همکاری با آقای شکوهی و همکاران ایشان در گروه رایان خیلی راضی بودیم، امیدواریم در پروژه های بعدی هم بتوانیم در خدمت شما باشیم. سرعت و دقت کار بالا بود و مدیریت و ارتباطات خیلی عالی داشتند.

آقای وحید آهنچیان، مشاور IT شرکت گردشگری صبا شید پارس
costumer-pic6

نوآوری، هدفمندی، مشتری مداری، دقت، به روز بودن و انصاف را از جمله مشخصات مدیر محترم شرکت رایان (جناب مهندس شکوهی عزیز) و همکاران فرهیخته و دلسوزشان می دانم و به خاطر همه همکاری ها و پشتیبانی های مجدانه تیم رایان که باعث شده از سایت مرکز خود کاملا راضی باشم ، قدردان و سپاسگزارم.

آقای دکتر داریوش بیکی - مدیر انستیتو ادیولوژی آریانا

برخی از مشتریان

آیا نیاز به مشاوره دارید

لطفا جهت مشاوره و برآورد هزینه طراحی سایت اختصاصی و سئو سایت، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید.