۴.۴
(۹)

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

سایت ساز در تمامی شرکت ها برای ایجاد رقابت بین رقبا صورت می گیرد. همانطور که گفتیم امروزه برای بالا بردن درآمد و سود باید از طریق دیجیتال مارکتینگ اقدام به کار کنید برای این کار اولین اقدام طراحی سایت می باشد.

شما باید تلاش کنید تا سایت ساز شما به گونه ای باشد که مراجعه کننده به سایت صفحه را سریع ترک نکند باید سایت شما به گونه ای باشد که مراجعه کننده را جذب کند در واقع سئو این وظیفه را برعهده دارد. برای برخی از افراد سوال است که چرا تمامی شرکت ها باید وب سایت داشته باشند؟

پاسخ این سوال را متخصصان سایت ساز اینگونه بیان می کنند:

 1. شما با داشتن وب سایت می توانید از سایت به عنوان کاتالوگ و بروشور آنلاین استفاده کنید. هنگامی که شما به طراحی سایت برای شرکت خود اقدام می کنید این سایت به صورت ۲۴ ساعته و تمام روزهای هفته حتی روز های تعطیل در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
 2. سایت ساز به شما این امکان را می دهد که شما بتوانید با قرار دادن ایمیل در صفحه ی اصلی با مشتریان خود از طریق ایمیل یا جیمیل و یاهو در ارتباط باشید که این ارزش کار شما را بالاتر میبرد.
 3. روزانه بیش از میلیارد ها نفر در فضای مجازی وسایت ها در حال گشت می باشد که وجود سایت باعث می شود تعداد بازدید کالاهای شما بیشتر شود.
 4. با سایت ساز تاثیرات بر روی افراد بیش از اندازه می باشد چرا که شما در سایت ها می توانید از فیلم و تصاویر نیز استفاده کنید.
 5. متخصصان سایت ساز با قرار دادن قسمت خرید انلاین باعث می شود فروش محصولات به صورت سریع و بدون مشکل به پایان برسد.
 6. متخصصان سایت ساز با قرار دادن قسمتی در سایت در رابطه با نظر و عقاید مردم در رابطه با محصولات و سایت می تواند به راحتی کم و کاستی ها را بهبود ببخشد.
 7. با سایت ساز می تواند به بازاریابی آنلاین دست یابند.
 8. با سایت ساز شما یک رسانه ی اخباری در اختیار دارید که با استفاده از این سایت می توانید به تمامی اخبار جدید وبه روز در رابطه با محصول و شغل خود را به مردم اطلاع رسانی کنید.
 9. شما با سایت ساز توسط متخصصان طراحی سایت ارزان تهران آماده ی رقابت با رقیبان بزرگ خود خواهید بود.

به یاد داشته باشید انتخاب متخصص سایت ساز امری بسیار مهم می باشد زیرا اگر طراحی سایت ارزان شما به صورت عالی و پیشرفته صورت نگیرد سایت شما بازدید نخواهد داشت.

طراحی سایت ارزان باید به گونه ای باشد که فرد را به خود جذب کند. طراحی سایت ارزان اگر در رتبه ی عالی صورت بگیرد در این صورت بازدید سایت شما افزایش می یابد و هم محصولات شما به صورت عالی به فروش می رسد و هم سئو سایت شما بالا می رود.

همچنین به یاد داشته باشید بالا رفتن سئو سایت باعث می شود سایت شما در صفحه ی اول موتور های جستجو قرار بگیرد.

سایت ساز با وردپرس بهتر است یا CMS اختصاصی؟

همانطور که می دانید مدیران و صاحبان مشاغل به این فکر می کنند که برای طراحی سایت از سایت ساز با CMS اختصاصی استفاده کنند یا به سایت ساز با وردپرس بپردازند.

برای رسیدن به جواب این سوال بهتر است بدانید که نیاز های شرکت ها با توجه به نوع و مدل شرکت ها متفاوت می باشد.

برای بسیاری از شرکت ها سایت ساز با CMS اختصاصی مناسب میباشد و برای برخی از شرکت ها سایت ساز وردپرس متناسب می باشد.

یکی از روش هایی که در سایت ساز برای مدیریت وب سایت استفاده می شود استفاده از CMS می باشد در واقع با استفاده از CMS شما می توانید بعد از طراحی سایت ارزان محتواهای نامربوط را حذف کرده و محتوا هایی را که نیاز است ویرایش کنید و تغییر بدهید.

CMS برای سایت هایی استفاده می شود که به صورت سایت ساز داینامیک است و برای سایت هایی که به صورت سایت ساز استاتیک است باید کد نویسی آن تغییر کند تا محتوای آن ویرایش یابد.

سایت ساز با وردپرس بهتر است یا CMS اختصاصی؟

البته بهتر است در حین خرید سیستم مدیریت محتوا از آپشن ویرایش محتوای آن مطمئن باشید تا در حین استفاده برای سایت ساز از این مطمئن باشید که بعد از طراحی سایت ارزان می توان محتوا را ویرایش یا تغییر داد.

بهتر است قبل از هرچیزی بدانید CMS اختصاصی چیست؟ منظور از CMS اختصاصی همان پنل مدیریتی سایت می باشد که با توجه به درخواست و نیاز و سلیقه ی شما طراحی می شود.

حال برای اینکه با پاسخ سوال خود برسید در این قسمت با مزایا و معایب سیستم سایت ساز با CMS اختصاصی آشنا می شوید.

 1. مزایای سایت ساز با CMS اختصاصی

  • سایت ساز با CMS اختصاصی از سرعت و انعطاف بالایی برخوردار می باشد.
  • سایت ساز با CMS اختصاصی از امنیت بالایی برخوردار می باشد.

  هنگامی که از سایت ساز با CMS اختصاصی صحبت میشود منظور این است که این سایت مختص شرکت شما می باشد و تمامی نیاز های شما در این سایت برطرف می شود.

  همچنین در سایت ساز با CMS اختصاصی از قرار گرفتن کد و یا اطلاعات اضافی در صفحه پرهیز می شود و شما میتوانید با بیشترین سرعت به اطلاعات سایت دست یابید.

  همچنین امنیت سایت ساز با CMS اختصاصی به تجربه و کاربلد بودن تیم سایت ساز مربوط می باشد.

 2. معایب سایت ساز با CMS اختصاصی

  • چون این CMS به صورت اختصاصی برای سایت شما و محصول شما طراحی می شود بسیار زمان بر بوده و از نظر هزینه بسیار بالا می باشد.
  • این CMS اختصاصی چون زیر نظر یک تیم می باشد پس فقط همان تیم می توانند این CMS را پشتیبانی کنند و نیازهای شما را برآورده کنند. پس از لحاط پشتیبانی ضعیف می باشد.

  همانطور که میدانید سایت ساز با CMS اختصاصی برای برخی از شرکت ها صورت می گیرد که یکی از آنها طراحی سایت ارزان می باشد.

متخصصان سایت ساز تهران نیز جهت طراحی وب سایت در سراسر تهران مراکز پراکنده ایجاد کرده اند تا در شهر تهران صاحبان مشاغل و شرکت ها با مشکل مواجه نشوند.

پشتیبانی و مشاوره ی رایگان سایت ساز

از جمله مهمترین بخش در انتخاب یک متخصص و یا شرکت برای سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان، داشتن یک پشتیبان قوی است. پشتیبان سایت ساز مانند خدمات پس از فروش سایر کالاها می باشد و در واقع به مراجعه کننده این اطمینان را می دهد که اگر شما طراحی سایت ارزان می خواهید آنها نیز تا یکسال این وب سایت را برای شما پشتیبانی می کنند و در صورت بروز مشکل با متخصصان طراحی سایت ارزان تماس گرفته می شود تا به رفع مشکل بپردازند.

پشتیبانی و مشاوره ی رایگان سایت ساز

همانطور که میدانید امروزه سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان با توجه به شغل افراد در زمینه های مختلف انجام می گیرد و بسیاری از سایت ها وجود دارند که شما را برای انجام طراحی سایت ارزان به صورت رایگان همراهی ومشاوره می کنند. هنگامی که شما به یک سایت برای طراحی سایت ارزان مراجعه کرده اید متخصصان طراحی وب سایت در زمینه هایی به شما مشاوره رایگان می دهند تا از نتیجه کار خود راضی باشید.:

 • کمک به شما در تصمیم گیری برای بخش های مختلف و امکانات لازم برای سایت ساز
 • مشاوره دادن به شما در زمینه قابلیت های سایت ساز.
 • نمایش بهترین hosting ها برای طراحی سایت ارزان شما
 • کمک به شما در انتخاب نام مناسب برای سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان
 • انجام internet marketing در سایت ساز
 • ایجاد image marketing در سایت ساز
 • سایت ساز به گونه ای که باعث بالا رفتن رتبه سایت در موتور جستجو شود.

پشتیبانان سایت ساز تهران نیز به منظور کمک به مشتریان خود تمام تلاش خود را می کنند تا بعد از طراحی سایت ارزان مشکلی برای سایت پیش نیاید و در صورت نیاز برای ایجاد تغییرات در طراحی سایت ارزان به مسئولان سایت کمک می کنند.

مزایای سایت ساز

همانطور که میدانید سایت ساز برای شرکت هایی که دوست دارند امنیت بالایی داشته باشند مناسب می باشد.

هر شرکت نیاز دارد تا یک سایت ساز داشته باشد تا محصولات خود را در این سایت به نمایش بگذارد و محصولات خود را جت فروش تبلیغ کند و به فروش برساند.

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن ارتباطات از طریق فضای مجازی اکثر کار های دنیا با تجارت الکترونیکی پیش می رود. متخصصان طراحی وب سایت با توجه به نوع کار و با در نظر گرفتن افرادی که با این شغل ها سروکار دارند به سایت ساز حرفه ای و یا طراحی سایت ارزان می پردازند.

بهترین نوع طراحی وب سایت، سایت ساز حرفه ای می باشد که افراد را به خود جذب می کند در این میان برخی از صاحبان مشاغل و کارفرمایان به دلیل اینکه کنترل کار را در دست بگیرند و شرکت و محصولات خود را به درستی به مشتریان و کاربران بشناسانند شرکت را نیازمند به طراحی سایت ارزان می دانند.

در این میان بهتر است بدانید سایت ساز یعنی چه؟ یعنی در حین طراحی وب سایت کارفرما از همان ابتدا با یک هدف مشخص این سایت را طراحی می کند و در این میان تمامی نیاز های مشتریان را نیز سعی دارد برطرف کند.

ممکن است برخی از افراد فقط برای نوشتن آدرس سایت برای طراحی وب سایت هزینه می کنند و برای آنها هیچ اهمیتی ندارد که موفقیتی را به دست بیاورند و یا نمی خواهند هزینه های زیادی را برای سایت ساز حرفه ای بپردازند اینگونه افراد بهتر است به طراحی وب سایت معمولی مانند سایر وب سایت ها بسنده کنند.

سایت ساز مراحلی دارد که باید رعایت شود تا ببنده سایت را به خود جذب کند و مورد تایید کارفرما باشد:

 • نوشتن یک پروپوزال (RFP) و یا طرح پیشنهادی که از ضرورات در طراحی وب سایت می باشد و برای هر وب سایت باید جدا باشد.
 • برآورد هزینه سایت ساز
 • برگزاری جلسات برای ایجاد توافقات در سایت ساز
 • تحویل طرح اولیه سایت ساز
 • کدنویسی طراحی وب از مهمترین مراحل است، پیاده سازی به زبان های CSS,HTML انجام می گیرد و با PHP کد نویسی می شود.

امروزه به دلیل بالا بودن تعداد وب سایت ها، افراد از وب سایت هایی حمایت می کنند که سایت ساز حرفه ای و بسیار جذاب و پرسرعت باشد. گرافیک سایت از جمله مهمترین ویژگی هایی است که مخاطب را به خود جذب می کند.

سایت ساز چندین نکته دارد که مانند سایت هایی که به صورت سایت ساز حرفه ای ایجاد شده اند مخاطب را به خود جذب می کند:

 • اولین نکته در این نوع طراحی وب سایت این است که اصول سئو را رعایت کرده است و افراد را به گونه ای متقاعد می کند.
 • از تمامی استانداردهای وب در حین طراحی سایت ارزان استفاده شده است.
 • به دلیل اینکه از کدهای بهینه در حین طراحی سایت ارزان استفاده شده است سرعت بالا آمدن سایت عالی است.

حال ممکن است این سوال به ذهن شما برسد که اگر به سایت ساز پرداخته نشود چه بلایی سر شرکت می آید؟

اگر از تولید وب سایت هدف مشخصی دارید و به درآمد بالا فکر می کنید بهتر است از سایت ساز استفاده کنید چرا که با مشکلاتی مواجه می شوید،

 • نمی توانید یک طرح منحصر بفرد برای خود داشته باشید و سایت شما همانند سایز سایت ها معمولی و کم بازدید خواهد بود.
 • سرعت سایت تا حد دلخواه شما بالا نمی رود.
 • در رعایت سئو در سایت خود موفق نخواهید بود.
 • در سایت شما کدهایی ایجاد می شود که شما از آنها خبر ندارید.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۴.۴ / ۵. تعداد آرا: ۹

اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید