سؤالات متداول در مورد وب سئوشیال

We Have The Best Support Around

سؤالات متداول در مورد وب سئوشیال۱۳۹۹/۲/۷ ،۱۷:۰۰:۰۳ +۰۰:۰۰
کلمات کلیدی LSI چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۲۳:۰۷ +۰۰:۰۰

گاها هنگام سئو و بهینه سازی سایت در مطالبی علاوه بر کلمات کلیدی در مورد موضوعات خاصی که مرتبط با کلمه کلیدی هستند نیز صحبت خواهد شد به عنوان مثال در زمان تولید محتوای متنی در مورد شیر بیشه، از کلماتی مانند جنگل، درنده، حیوان وحشی و غیره نیز استفاده خواهد شد. این کلمات مرتبط به نوعی کلمات کلیدی مفهومی و معنایی یا همان LSI محسوب خواهند شد که باعث افزایش خوانایی بیشتر متن و وضوح مفهوم خواهد شد.
به کمک کلمات کلیدی معنایی و مفهومی گوگل توجه خواهد شد که شیری که در مورد آن صحبت می کنید کدام یک از انواع شیر است. برای یادگیری بیشتر از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید.

Stuffing کلمات کلیدی چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۲۲:۲۴ +۰۰:۰۰

یکی از تکنیک ها و تاکتیک هایی که برای سئو و بهینه سازی سایت استفاده می شود درج تعداد زیادی کلمه کلیدی در متن است که با تولید محتوای متنی و برچسب های متا صورت خواهد گرفت. این کار به منظور افزایش مصنوعی رتبه بندی در نتایج گوگل انجام خواهد شد.
خیلی وقت است که دیگر برای رتبه بندی این روش مرسوم نمی باشد زیرا کارایی خود را از دست داده و امروز گوگل هوشمندانه تر کلمات کلیدی را بررسی خواهد کرد. تکنیک های سئو وب سایت همواره در حال بروز رسانی هستند که استفاده از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت بهترین راه حل همگام بودن با آن محسوب می شود.

کلمات کلیدی long tail چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۲۱:۳۸ +۰۰:۰۰

کلمات کلیدی long tail در واقع عبارات کلیدی محسوب خواهند شد که معمولاً دارای ۳ یا ۴ بخش هستند و یک عبارت را تولید خواهند کرد، این موضوع بسیار منحصر به فرد و خاص بوده و نقش بسیار بسیار مهمی را در سئو سایت ایفا خواهد کرد. کاربران همواره برای جستجو محصولات یا مطالب خاص خود از عبارات استفاده خواهند کرد تا منظور خود را واضح تر بیان نمایند.

چگونه می توان در سئو سایت موفق بود؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۲۱:۱۳ +۰۰:۰۰

شما کافی است برای موفقیت در سئو سایت و بهینه سازی وب سایت خود تمامی اصول را به صورت بروز و استاندارد رعایت کنید و همواره به صورت واقعی در مسیر پیشرفت گام بردارید. برای این کار می توانید از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید.

آیا برنامه ریزی کلمات کلیدی گوگل رایگان است؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۲۰:۲۶ +۰۰:۰۰

بله این ابزار کاملاً رایگان و با تمامی امکانات در اختیار کاربران قرار گرفته است تا بتوانند بهترین انتخاب ها را داشته باشند و رتبه وب سایت خود را از منظر سئو و بهینه سازی سایت بهبود بخشند. شما حتی بدون خریداری تبلیغات گوگل نیز می توانید از ابزار برنامه ریزی کلمات گوگل استفاده نمایید.

آیا آینده در دستان دیجیتال مارکتینگ است؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۲۰:۰۴ +۰۰:۰۰

بازاریابی دیجیتال امروزه به عنوان قدرتمندترین روشی محسوب می شود که در واقع آینده را به خود اختصاص داده است، پویایی این عرصه باعث شده تا هر روز در حال توسعه و تغییر باشد و هیچ گاه روند رو به تنزلی را نداشته باشد. یک بازاریاب دیجیتالی باید چابک، هوشیار، هوشمند و کاملاً به روز باشد. استفاده از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت برای پیشرفت شما و رسیدن به هدفتان پیشنهاد می شود زیرا آینده در دستان دیجیتال مارکتینگ است.

مهم ترین چیز در سئو چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۹:۴۴ +۰۰:۰۰

مهم ترین موضوعی که در سئو و بهینه سازی سایت مورد بررسی قرار خواهد گرفت بهین هسازی برای موتورهای جستجو است، وب سایت شما باید از هر لحاظ برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد و این کار باید مرتب و منظم بر اساس آخرین استانداردهای موجود که همواره بروز رسانی خواهد شد انجام می گیرد.
با استفاده از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت از رقیبان خود پیشی بگیرید.

دو بخش اصلی سئو چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۹:۱۲ +۰۰:۰۰

مهم ترین و اصلی ترین بخش های سئو سایت و بهینه سازی وب سایت، سئو و بهینه سازی سایت داخل صفحه و خارج از صفحه است! تولید محتوای یونیک و خاص به همراه رعایت کلمات کلیدی مناسب از مهمترین موضوعاتی است که در سئو و بهینه سازی سایت بررسی خواهد شد. سایت باید برای کاربر و موتورهای جستجو به یک اندازه سئو و بهینه سازی سایت برقرار شده باشد.
این کار را می توانید به راحتی در هنگام استفاده از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت تجربه نمایید.

عوامل مهم در لینک دهی داخلی و لینک سازی چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۸:۳۳ +۰۰:۰۰

هر نوع لینک دهی خارجی و داخلی نمی تواند نمره ای مثبت را به همراه داشته باشد بلکه لینک سازی های داخلی و خارجی سایت شما نمایانگر موضوعاتی هستند که خود دارای ارزش یا فاقد ارزش می باشند، هر لینک دارای ارزش خاصی است و امتیاز بندی خواهد شد، لینک دهی های قوی امتیاز شما را افزایش خواهد داد و لینک دهی های ضعیف فاقد اعتبار خواهند بود. موارد زیر از عواملی است که رتبه بندی و امتیاز دهی لینک ها مؤثر می باشد.

 • سن دامنه پیوند داده شده
 • نوع لینک دهی و پیوندهای موجود
 • بک لینک های موجود از دامنه های مشابه و داخلی
 • اتوریتی دامنه و صفحه
 • تنوع پیوندهای موجود

متخصصین ما در خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت به خوبی شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

آیا محتوای تکراری به SEO سایت شما آسیب می رساند؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۶:۰۹ +۰۰:۰۰

یکی از بزرگترین خط قرمزهای موتور جستجوی گوگل و همچنین دیگر موتورهای جستجو در سئو سایت استفاده از مطالب منحصر به فرد است، تکراری بودن یک محتوا نه تنها امتیازی را برای شما به همراه نخواهد داشت بلکه موجب می شود که امتیازاتی را نیز از دست بدهید که با سختی به دست آورده بودید.
برای بارگذاری و استفاده از محتوای یونیک و منحصر به فرد می توانید از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید.

متا تگ SEO چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۵:۴۵ +۰۰:۰۰

متا تگ های سئو و بهینه سازی سایت یا برچسب های سئو و بهینه سازی سایت نمادها و اشاراتی هستند که به صورت مخفی و در پس زمینه محتوای وب سایت شما وجود دارند و به عبارتی مانند یک قطعه کد هستند که با الگورتیم ها و ربات ها ارتباط برقرار کرده و مفاهیمی خاصی را به آن ها منتقل می نمایند.
متا تگ ها به موتورهای جستجو مطالبی را نظیر نوع محتوا، موضوع محتوا و کلمه کلیدی را ارائه خواهند داد.
برای بررسی و تنظیم متا تگ های خود می توانید از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید.

چرا SEO بهتر از PPC است؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۵:۲۳ +۰۰:۰۰

طولانی مدت بودن نتایج به دست آمده از سئو و بهینه سازی سایت و واقعی بودن تأثیر آن در کسب و کار یکی از مهم ترین موضوعاتی است که می تواند دلیلی بر این مهم باشد که سئو سایت و بهینه سازی وب سایت از اهمیت بالایی نسبت به تبلیغات برخوردار است.
امکان استفاده از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت به همراه تبلیغات در شرکت ما وجود دارد در نتیجه موفقیت در یک قدمی شما است. تصمیم درست بگیرید!

آیا SEO بهتر از AdWords است؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۴:۵۸ +۰۰:۰۰

زمانی که شما از تبلیغات استفاده کنید شاید برای مدتی با پرداخت هزینه ای در رأس جستجوها باشید و کاربران به سمت سایت شما هدایت شوند اما با انجام سئو و بهینه سازی سایت شما برای طولانی مدت و یا دائمی می توانید در صدر تمامی جستجوها باشید و رتبه ی بالایی دریافت نمایید.
برای انجام خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت رایگان می توانید هم اکنون با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

بهترین کلمات کلیدی برای سئو چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۴:۳۴ +۰۰:۰۰

بهترین کلمات کلیدی برای سئو سایت و بهینه سازی وب سایت شما کلماتی هستند که کاملاً مرتبط با زمینه کاری شما بوده و محتوای یکسانی در وب سایت شما خواهد داشت، در صورتی که کلمات کلیدی اشتباهی را انتخاب نمایید نمی توانید انتظار داشته باشید که نتایج باب میل شما باشد.
برای انتخاب درست و مناسب کلمات کلیدی وب سایت خود می توانید از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده نمایید.

چگونه می توان سایت را در گوگل ثبت کرد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۴:۱۱ +۰۰:۰۰

شما به راحتی می توانید با ورود به وب سایت گوگل سرچ کنسول سایت خود را ثبت و مدیریت کنید. همچنین می توانید با استفاده از قابلیت Add to google این کار را انجام دهید و وب سایت خود را در موتورهای جستجوگر گوگل ثبت نمایید.
اگر نتوانستید سایت خود را در گوگل و موتورهای جستجو ثبت کنید می توانید از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید، به راحتی هر چه تمام تر و با مشاوره سئو وب سایت رایگان این امر ممکن خواهد بود.

سئو چقدر مؤثر است؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۳:۴۷ +۰۰:۰۰

یکی از مطمئن ترین و معتبرترین مواردی که می تواند در رشد وب سایت شما مؤثر باشد سئو و بهینه سازی سایت است، به صورت خلاصه سئو و بهینه سازی سایت باعث خواهد شد تا شما دیده شوید و هرچه تعداد کاربران سایت شما بیشتر شود شما درآمد بیشتری نیز خواهید داشت، در نتیجه شما به سئو و بهینه سازی سایت نیاز دارید تا وب سایت خود را گسترش دهید.
تا زمانی که دیده نشوید پیشرفتی هم در کار نخواهد بود پس سئو و بهینه سازی سایت بسیار در این موضوع مؤثر واقع خواهد شد. برای دیده شدن همین الان از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید.

آیا PPC به SEO کمک می کند؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۳:۲۵ +۰۰:۰۰

مرتبط کردن صفحات مختلف یک وب سایت می تواند کمک شایانی به رتبه بندی شما داشته باشد. شاید تبلیغات یا کمپین گوگل تاثیری در رتبه بندی واقعی شما نداشته باشد اما می تواند ارتباط شما را با کاربران گسترده تر نماید و مشتریان بیشتری را جذب وب سایت شما کند که در آینده می تواند باعث بهبود رتبه بندی شما در لیست موتورهای جستجو گر شود.
برای اینکه بتوانید تفاوت را احساس کنید کافی است تا از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید تا پیشرفت را لمس نمایید.

چگونه می توان کلمات کلیدی سئو وب سایت را پیدا کرد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۳:۰۰ +۰۰:۰۰

برای تهیه یک لیست مناسب و درست از کلمات کلیدی برای سئو سایت باید اصول زیر را به ترتیب رعایت نمایید تا در انتها شاهد یک لیست اصولی کلمات کلیدی باشید.

 1. لیستی از موضوعات مهم و مرتبط را بر اساس آنچه از شغل خود می دانید تهیه نمایید.
 2. کلمات کلیدی مرتبط با هر مبحث را جداگانه ایجاد نمایید.
 3. اصطلاحات مرتبط کلمات کلیدی را جستجو کنید.
 4. با استفاده از ترکیبی از اصطلاحات و کلمات کلیدی یک لیست مناسب ایجاد نمایید.

گاها مالکان وب سایت ها برای انتخاب کلمات کلیدی اصلی و فرعی به مشکل برمیخورند که در چنین مواقعی بهترین گزینه استفاده از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت است.

آیا فیدهای RSS به سئو سایت شما کمک می کنند؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۰:۲۵ +۰۰:۰۰

محتوایی که در فید های خبر خوان وجود دارد به صورت لیستی می باشد و هیچ اصولی در آن ها پیدا نخواهد شد در نتیجه نمی تواند باعث بهبود سئو سایت شما شود. با این حال افزایش ترافیکی که با استفاده از فید های خبر خوان ایجاد خواهد شد می تواند رتبه بندی بهتری را به ارمغان آورد زیرا باعث می شود کاربر زمان بیشتری را در سایت شما بگذراند.
برای استفاده از تمامی امکانات موجود و بهبود سئو سایت و وب سایت خود هم اکنون از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده نمایید و سفارش خود را ثبت کنید. کارشنان مشاوره سئو وب سایت ما به صورت رایگان در خدمت شما هستند تا پاسخگوی سؤالات تخصصی و عمومی شما باشند.

سئو چگونه کار می کند؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۱۰:۰۲ +۰۰:۰۰

سئو سایت در حالت کلی شامل ایجاد تغییراتی خواهد شد که در طراحی وب سایت و تولید محتوا ایجاد می گردد، سئو و بهینه سازی سایت در واقع فرایندی است که سازمان ها را مطمئن خواهد کرد که وب سایت ها بر اساس کلمات کلیدی خاص در موتورهای جستجو رتبه بندی مناسبی را دریافت خواهند کرد. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو هدف کلی سئو سایت است.
کافی است تا یک بار از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید تا با نحوه کار سئو آشنا شده و تاثیرات آن را بر کسب و کار خود مشاهده نمایید.

بهترین ابزار جستجو و سئو سایت چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۰۹:۳۸ +۰۰:۰۰

ابزارهای بسیار زیادی وجود دارد که می تواند در زمینه سئو سایت به شما کمک کند و در پیشبرد اهدافتان شما را یاری نماید، نکته اینجاست که هر شخصی ممکن است از ابزارهای متفاوتی استفاده نماید اما در حالت کلی می توان به ابزارهای پیشرفته و کاملی اشاره کرد که همواره و در هر شرایطی به سئو سایت شما کمک خواهد کرد.
ابزارهای وبمستر گوگل و کنسول جستجوی گوگل، SEMrush، Moz Link Explorer و مجموعه ابزارهای Moz از مطرح ترین های آن محسوب خواهد شد. گاها کار با ابزارهای گوگل و سئو وب سایت سخت خواهد شد در نتیجه می توانید از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت برای این کار استفاده کنید.

آیا انجام سئو وب سایت واقعاً مهم است؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۰۹:۱۵ +۰۰:۰۰

در پاسخ به این سؤال باید گفت که سئو وب سایت در هر شرایطی مهم خواهد بود و هیچ تفاوتی ندارد که شما در چه زمینه ای فعالیت می کنید، در تمامی دسته بندی ها شما نیاز به دیده شدن دارید و لازمه دیده شدن تنها یک چیز است که در سئو و بهینه سازی وب سایت خلاصه شده است.
اگر هنوز متقاعد نشده اید که سئو وب سایت و سئو سایت تا چه حدی اهمیت دارد کافی است تا از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید و تمامی سؤالات خود را پیش از ثبت سفارش بپرسید تا به صورت رایگان پاسخ آن ها را دریافت کنید.

چگونه می توان تولید محتوای سئو شده انجام داد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۰۸:۵۱ +۰۰:۰۰

برای تولید محتوای متنی سئو شده و بهینه سازی وب سایت حتماً باید اصول این کار و محتوا نویسی را بلد باشید اما در حالت کلی دقت داشته باشید برای رعایت محتوای سئو در ابتدا باید اهداف را مشخص کرده و سپس لیستی از کلمات کلیدی مربوط را استخراج نمایید و در انتها برای هر یک از آن ها یک صفحه اختصاصی تولید نمایید.
در هنگام ارائه خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت با مراحل تولید محتوای سئو شده آشنا خواهید شد و همچنین کارشناسان ما بهترین محتوا را به شما ارائه خواهند داد.

آیا یادگیری سئو آسان است؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۰۸:۲۱ +۰۰:۰۰

البته همواره یادگیری نکته ای دارد که با رعایت نکات مربوط آسان خواهد شد اما باید دقت داشته باشید که با توجه به توسعه و گستردگی سئو و بهینه سازی سایت یادگرفتن آن کار آسانی نیست و اگر می خواهید در این کار یک متخصص شوید باید سخت تلاش کنید و همواره در حال یادگیری باشد زیرا این علم هیچ انتهایی ندارد.
قبل از شروع جستجو و یادگیری ایده مهم ترین نکته ای است که باید به آن دقت کنید و سپس باید به سراغ یادگیری موتورهای جستجو بروید. کارشناسان و متخصصان ما در زمان ارائه خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت سعی دارند تا نکات مناسبی در مورد سئو وب سایت نیز به شما آموزش دهند تا در آینده به مشکل نخورید.

بهترین ابزارهای رایگان برای سئو۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۸:۲۰:۲۳ +۰۰:۰۰

همواره برای بررسی سئو و بهینه سازی سایت ابزارهای رایگانی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید از معتبرترین آن ها برای پیش برد اهداف خود استفاده نمایید.

 • کنسول جستجوی گوگل
 • گوگل آنالیتیکس
 • برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل
 • یواست سئو و بهینه سازی سایت
 • Beam Us Up
 • Keyworddit
 • Hunter.io
 • SEO Web Page Analyzer

در صورتی که کار با این ابزارها را بلد نیستید می توانید از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید.

چگونه رتبه بهتری در گوگل کسب کنید؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۸:۱۹:۰۵ +۰۰:۰۰

برای بهبود رتبه شما در گوگل باید تمامی اصول بهینه سازی وب سایت و سئو را رعایت نمایید و هم چنین می توانید از نکات زیر استفاده کنید تا رتبه بهتری را دریافت نمایید.

 • دسته بندی ها و محتوای متنوع و خاصی را بر اساس کلید واژه های خود تولید نمایید.
 • شبکه های اجتماعی را جدی گرفته و با اتصال آن ها به وب سایت لینک دهی های خود را گسترش دهید.
 • به کار گیری پادکست را برای جستجوهای صوتی فراموش نکنید و سئو و بهینه سازی سایت صوتی را نیز رعایت نمایید.
 • رقیبان خود را همواره نظارت کنید تا از کوچک ترین فرصت های موجود استفاده بهینه و درستی کنید.
 • از تحقیقات و گزارشات سئو و بهینه سازی سایت رقیبان خود نیز کمک بگیرید.

کارشناسان ما به صورت فعال و بروز در خدمت شما هستند تا در خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت باعث بهبود رتبه سایت و گسترش کسب و کار شما شوند.

چگونه می توان باعث بیشتر دیده شدن در گوگل شد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۸:۱۷:۲۸ +۰۰:۰۰

یکی از مهمترین موضوعاتی که تمامی مالکین وب سایت ها با آن روبرو هستند دیده شدن در گوگل است، دیده نشدن در گوگل می تواند آینده شغلی هر فردی را تحت تأثیر قرار دهد و یا موجب ورشکستگی آن ها شود، برای دیده شدن در گوگل شما باید از تکنیک های درست و واقعی این کار استفاده کنید تا بتوانید با بهترین بازخورد مواجه شده و رتبه مناسبی را دریافت نمایید.
چهار تاکتیک زیر به شما کمک خواهد کرد تا یک سئو وب سایت اصولی داشته باشید و بتوانید رتبه خود را در گوگل افزایش دهید، با افزایش رتبه شما در گوگل ترافیک سایت شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد و بیشتر دیده خواهید شد.

 • ایجاد یک استراتژی بهینه سازی اختصاصی برای لینک های سایت
 • افزایش سرعت بارگذاری سایت
 • بروز رسانی مرتب و منظم وب سایت
 • بهینه سایت وب سایت بر اساس اصول سئو و بهینه سازی سایت و کلمه های کلیدی مناسب

اگر تمایل دارید تا در گوگل بیشتر دیده شوید و موفقیت های بسیاری را کسب نمایید کافی است تا طعم استفاده از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت را بچشید.

هزینه های سئو چقدر است؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۸:۱۵:۰۶ +۰۰:۰۰

به طور متوسط هزینه هایی که یک متخصص سئو و بهینه سازی سایت در خارج از کشور دریافت می کند ۸۰ تا ۱۳۰ دلار به ازای هر ساعت است، علاوه بر این موضوعات هزینه های جاری نگهداری و پشتیبانی نیز به آن ها اضافه خواهد شد، همانطور که اعلام شد هزینه های سئو و بهینه سازی سایت می تواند متغیر باشد در نتیجه در داخل کشور نیز هزینه های مختلفی برای سئو در نظر گرفته خواهد شد که بر اساس معیارهای متفاوتی بررسی و تعیین می گردد.
سئو و بهینه سازی سایت مبتنی بر عملکرد شما همواره رایگان است و در صورتی که تخصص این کار را داشته باشید می توانید به صورت کاملاً رایگان نتایج مناسب را دریافت نمایید اما برای برون سپاری آن بر اساس تخصص هزینه های پویایی وجود خواهد داشت.
هزینه های استفاده از خدمات سئو سایت شرکت ما برای سئو سایت در تهران و شهرستان ها کاملاً منصفانه و معقول است و همچنین برای رفاه حال مشتریان مشاوره سئو وب سایت به صورت کاملاً رایگان و تخصصی انجام خواهد شد.

چگونه می توان در سال ۲۰۱۹ سئو وب سایت را افزایش داد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۸:۱۴:۲۳ +۰۰:۰۰

مهم ترین و اصولی ترین نکاتی که می تواند باعث بهبود سایت و بهینه سازی وب سایت شما شود در زیر لیست شده است، دقت داشته باشید این لیست همواره بروزرسانی شده و شما باید همگام با آن حرکت نمایید، این نکات اهمیت بسیاری در سال جاری پیدا کرده اند.

 • انتشار محتوا با کیفیت بالا و منحصر به فرد
 • تجربه کاربری درست و ایده آل در موبایل
 • ایجاد یک وب سایت امن از طریق استفاده از گواهی اس اس ال
 • افزایش سرعت وب سایت و بارگذاری صفحات
 • بهینه سازی صفحات و مطالب سایت بر اساس کلید واژه های مشخص شده
 • بک لینک ها و لینک سازی مداوم و مرتب و معتبر

برای افزایش رتبه سایت با بهره گیری از بروزترین متد سال ۲۰۱۹ کافی است از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده نمایید.

چه مدت باید برای نتایج سئو صبر کرد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۸:۱۲:۱۹ +۰۰:۰۰

از دید و منظر سئو سایت اگر می خواهید یک پاسخ کلی و درست را دریافت نمایید باید دقت داشته باشید که نتایج می تواند معمولاً بین ۳ تا ۶ ماه طول بکشد و البته این مدت بستگی به این موضوع دارد که آیا بهینه سازی را در طول این دوران رها کرده اید یا خیر!
نتایج واقعی سئو و بهینه سازی سایت ارگانیک برای تولید نتایج مناسب کمی طولانی تر خواهد بود اما نکته این جاست که همان طور که مشخص است نتایج کاملاً واقعی بوده و هیچ ابزاری برای ارتقای آن مداخله نکرده است.
اگر تخصصی در سئو وب سایت ندارید کمی این مسیر طولانی تر خواهد شد اما در زمان استفاده از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت می توانید شاهد باشید که در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملاً واقعی نتایج به ثمر نشسته اند.

آیا می توان به صورت رایگان سئو را انجام داد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۸:۱۱:۲۷ +۰۰:۰۰

برخی معتقد هستند که انجام سئو و بهینه سازی سایت هزینه های بسیار زیادی را برای افراد در پی خواهد داشت اما این موضوع کاملاً اشتباه بوده و در واقع سئو و بهینه سازی سایت می تواند کاملاً رایگان باشد اما در مواردی که شما تخصص این کار را ندارید بهتر است از متخصصین این کار کمک بگیرید. برای استفاده از تکنیک های رایگان سئو و بهینه سازی سایت می توانید از موارد زیر استفاده نمایید.

 • تجربه کاربری وب سایت خود را بهبود بخشید تا کاربران و مشتریان رضایت بیشتری داشته باشند.
 • مطالبی را تولید و منتشر نمایید که ارزش خوانایی و سئو و بهینه سازی سایت داشته باشند، مطالب شما باید بر اساس کلید واژه های سایت خود سئو شده باشد.
 • پیوندهای بیشتری را در سایت خود استفاده کنید و سعی داشته باشید تا بازخوردهای مناسبی را نیز دریافت نمایید.
 • سرعت کارکرد سایت خود را با ارتقا هاست میزبانی خود افزایش دهید.
 • پیوندها و صفحات دارای مشکل و خراب را از سایت خود حذف نمایید.
 • تصاویر وب سایت خود را بهینه کنید.
 • از برچسب های عنوان مناسبی استفاده نمایید و سعی کنید بر این اصول پایبند باشید.
 • وب سایت خود را برای جستجوهای محلی نیز بهینه سازی کنید تا در نواحی مشخص و بر اساس کلید واژه های درستی بتوانید بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

سئو وب سایت به صورت کاملاً رایگان انجام خواهد شد اما در مواقعی که از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید باید هزینه هایی را به عنوان دستمزد متخصصان و تولید محتوای متنی پرداخت کنید که البته کاملاً معقول بوده و پس از افزایش رتبه سایت می توانید شاهد بازگشت سرمایه خود به واسطه سئو وب سایت باشید.

سئو در بازاریابی چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۸:۰۹:۱۴ +۰۰:۰۰

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو گر روشی مناسب و ایده آل در استراتژی های، تکنیک ها و تاکتیک هایی است که می تواند باعث افزایش بازدیدکننده در سایت شما شود، افزایش میزان بازدید کنندگان در یک وب سایت باعث خواهد شد تا نتایج مناسبی در رتبه بندی های موتورهای جستجوگر به دست آید.
تمامی این موارد می تواند در کنار یکدیگر موجب پیشرفت کسب و کار و بازاریابی مشتریان جدید شود و از همین حیث می توان پی برد که سئو و بهینه سازی سایت در بازاریابی چه معنی و مفهومی خواهد داشت.
سئو وب سایت نقش بسیار بزرگی در گسترش کسب و کار الکترونیک شما خواهد داشت به طوری که پس از اتمام مراحل سئو وب سایت و استفاده از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت می توانید شاهد تاثیرات آن در میزان فروش و مشتریان خود باشید.

اصول سئو و بهینه سازی سایت چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۸:۰۸:۳۶ +۰۰:۰۰

برای رسیدن به اهداف خود در مورد سئو و بهینه سازی وب سایت فراموش نکنید که باید پنج مرحله زیر را با دقت رعایت کنید، فراموش نکنید که بهینه سازی وب سایت تا حد زیادی به انجام این اصول وابستگی دارد.

 1. کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کنید که پتانسیل و کشش مناسب را داشته باشد تا بتواند ترافیک مورد نظر را از موتورهای جستجو دریافت نماید.
 2. ایجاد صفحات مختلف برای موتورهای جستجو و کاربران بسیار اهمیت دارد.
 3. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما هم برای ربات ها و هم برای بازدید کنندگان واقعی قابلیت دسترسی دارد.
 4. پیوندهای مربوطه را از دیگر وب سایت ها دریافت کنید و لینک سازی قوی ای را انجام دهید زیرا باعث بالا بردن کیفیت وب سایت شما خواهد شد.
 5. بروز رسانی مداوم سایت بر اساس تولید محتوای متنی، صوتی و ویدیویی را فراموش نکنید.

برای یادگیری و پیاده سازی تمامی اصول سئو وب سایت و بهینه سازی سایت می توانید از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت استفاده کنید.

چطور می توان با سئو و بهینه سازی سایت بازدید کنندگان سایت را افزایش داد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۸:۰۱:۳۳ +۰۰:۰۰

راهکارهای زیادی برای سئو و بهینه سازی سایت وجود دارد که می تواند باعث افزایش بازدید کنندگان سایت شود یکی از مهمترین اصولی که باعث افزایش بازدید و مشتری خواهد شد سئو و بهینه سازی سایت است، زیرا سئو و بهینه سازی سایت در بلند مدت این امکان را ایجاد خواهد کرد که همواره از رقبای خود پیشی بگیرید و بتوانید موفق باشید؛ اما نکات دیگری نیز هستند که می تواند باعث افزایش بازدید کننده سایت شما شود.

 • تبلیغات! این نکته واضح است که تبلیغات نقش بسیار مهمی در افزایش بازدید کننده های سایت دارد.
 • استفاده از شبکه های اجتماعی و اتصال به آن ها که موجب دریافت بازخوردهای مثبتی خواهد شد.
 • عناوینی را استفاده کنید که کاربران را ملزم به مشاهده آن کند، به نوعی کاربر نباید در برابر عناوین شما مقاومتی داشته باشد و این موضوع تا حد زیادی به تبحر شما و متخصص سئو و بهینه سازی سایت شما بستگی دارد.
 • به سئو و بهینه سازی سایت در تمامی صفحات دقت کرده و هیچ صفحه ای را از قلم نیاندازید.
 • کلمات کلیدی مناسبی را انتخاب کنید.
 • وبلاگ نویسی را فراموش نکنید.
 • از دعوت دیگران به وبلاگ های خود اجتناب نکنید زیرا دعوت دیگران می تواند باعث افزایش بازدید کننده و گسترش دامنه فعالیت های شما شود.

استفاده از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت به راحتی می تواند باعث افزایش بازدید کنندگان شما شود.

مهم ترین تکنیک ها در سئو چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۷:۵۹:۳۹ +۰۰:۰۰

یکی از مهمترین تکنیک های موجود در سئو و بهینه سازی سایت این است که شما علاوه بر بهینه سازی کلمات کلیدی و استفاده درست از کلید واژه های خود بتوانید امور بهینه سازی وب سایت در زمینه لینک سازی را نیز به درستی انجام دهید، کامل بودن تمامی مراحل سئو و بهینه سازی سایت به شما این امکان را خواهد داد تا بدون هیچ مشکلی بتوانید رتبه های بالای گوگل را به خود اختصاص دهید.
استفاده از کنسول سرچ و جستجوی گوگل تا حد زیادی می تواند شما را راهنمایی کند و عملکردهای ربات ها و الگوریتم های گوگل را مشخص کند. تمامی تکنیک های بروز و استانداردهای مورد نیاز شما در خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت پیاده سازی خواهد شد.

چطور می توان رتبه یک گوگل را با سئو به دست آورد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۷:۵۹:۱۰ +۰۰:۰۰

برای دسترسی به رتبه یک در گوگل و بالاترین رده بندی های آن همواره باید دقت کنید که باید سایت خود را به روز نگه دارید و از استانداردهای روز سئو سایت غافل نشوید. بخش عظیمی از موفقیت در سئو و بهینه سازی سایت درک و تحلیل جنبه رقابتی است.
کلمات کلیدی سایت خود را واقع بینانه انتخاب کنید تا بتوانید به درستی در مسیر آن ها حرکت کرده و امتیازهای لازم را از موتورهای جستجوگری مانند گوگل دریافت نمایید.
هر قطعه و بخش از محتوای خود را بر اساس کلمه کلیدی مورد نظر خود بهینه سازی کنید و فرایند بهینه سازی وب سایت را به درستی رعایت کنید.
مطالب سایت را منظم بروزرسانی کنید و در تمامی بروزرسانی ها از کلمات کلیدی خود و بهینه سازی وب سایت غافل نشوید، همچنین می توانید از خدمات بهینه سازی و سئو سایت در تهران استفاده کنید که این امکان را به شما می دهد تا پیوندهای سایت خود را مدیریت نمایید.
با خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت رتبه یک و صفحات اول گوگل دیگر خواب و رؤیا نیست و می توانید شاهد گسترش کار خود باشید.

سئو سایت چه مؤلفه هایی دارد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۷:۵۷:۲۵ +۰۰:۰۰

سئو و بهینه سازی سایت همواره دارای مؤلفه های بسیار زیادی است اما در این بین می توان به برخی از مهمترین این نکات اشاره کرد زیرا بررسی این مؤلفه ها می تواند کمک شایانی به پیشرفت سئو سایت شما داشته باشد و هیچگاه در واقع نباید از این مؤلفه های سئو سایت غافل شد.

 1. مخاطبین و زمینه کاری که اصلی ترین بخش مؤلفه های سئو و بهینه سازی سایت است.
 2. تحقیق در مورد کلید واژه ها و کلمات کلیدی اصلی و فرعی سایت.
 3. هدف های کاربران.
 4. تجزیه و تحلیل گزارش های موجود از قبل و جدید.
 5. سئو و بهینه سازی سایت مختص موبایل.
 6. بررسی روند خزنده گوگل و موتورهای جستجو.
 7. نمایه سازی و فهرست بندی در گوگل.
 8. سئو و بهینه سازی سایت فنی.

در خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت هیچ مؤلفه ای از چشمان تیزبین متخصصان دور نخواهد بود و به راحتی می توانید شاهد این موضوع باشید که هر مؤلفه ای در ای درست خود به کار گفته شده است.

نحوه تدوین یک پروپوزال برای سئو و پیشنهاد سازی سئو۱۳۹۸/۶/۱۶ ،۱۱:۱۵:۴۴ +۰۰:۰۰

پروپوزال یا پیشنهاد سازی برای سئو و بهینه سازی سایت یکی از اصلی ترین زمینه های پیشرفت و توسعه سئو سایت محسوب خواهد شد چرا که شما باید یک برنامه داشته باشید تا طبق آن پیشروی کنید. با داشتن یک برنامه منظم و پیشنهادی شانس شما برای جذب مشتریان افزایش پیدا خواهند کرد و این گونه می توانید بازدید کنندگان را به خریدار تبدیل نمایید.

 1. مقدمه و خلاصه نویسی را فراموش نکنید.
 2. دیدگاه های کلی سئو و بهینه سازی سایت را در نظر بگیرید و در مورد تمامی جوانب آن بحث کنید.
 3. راه حل های موجود را بررسی کنید.
 4. اهداف خود را مشخص کنید.
 5. جدول زمانی معین و مشخصی را ایجاد نمایید.
 6. در مورد سرمایه گذاری به خوبی فکر کنید و بررسی های مورد نظر را انجام دهید.
 7. تمامی فراخوانی های مورد نیاز را اعمال کرده و زمان شروع کار را مشخص نمایید.

اگر نمی توانید یک پروپوزال مناسب برای استراتژی سئو وب سایت خود پیاده سازی کنید می توانید از خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت بهره مند شوید.

چطور می توان یک برنامه بلند مدت برای سئو ایجاد کرد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۷:۵۳:۴۲ +۰۰:۰۰

یکی از مهمترین ایده آل هایی که طراحان وب سایت دارند این است که بتوانند یک برنامه منظم و درست را برای سئو و بهینه سازی سایت پیاده سازی کنند تا بر اساس آن بتوانند نتایج باب میل خود را دریافت نمایند، اما نکته اینجاست که برای این کار شما باید اصولی را پشت سر گذاشته و به نتیجه مطلوب دسترسی پیدا کنید.

 1. لیستی از موضوعات مرتبط با وب سایت خود تهیه نمایید.
 2. لیستی از کلیدی واژه های مناسب و درست را بر اساس این مباحث تهیه نمایید.
 3. برای هر یک از موضوعات سایت خود یک صفحه ایجاد کنید.
 4. یک وبلاگ برای تولید و انتشار مقالات ایجاد کنید.
 5. هر هفته صفحات ایجاد شده را بررسی و تنظیم نمایید.
 6. یک برنامه محتوایی و برنامه ایجاد لینک سازی و پوسته ایجاد کنید.
 7. قبل از قرار دادن هر تصویر یا فایلی در سایت خود آن را در ابتدا فشرده سازی کنید.
 8. همواره بر اساس اصول به روز سئو و بهینه سازی سایت حرکت نمایید.

با خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت دیگر نیازی به ایجاد برنامه های بلند مدت نیست زیرا در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید شاهد برنامه های بلند مدتی باشید.

پیشروی گام به گام با سئو چگونه است؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۷:۲۰:۴۸ +۰۰:۰۰

در حالت کلی سئو و بهینه سازی سایت مراحل طولانی مدتی دارد که به شما این امکان را خواهد داد تا جایگاه مناسبی در بین اولویت های کاربران به دست آورید؛ اما موارد و مراحل ابتدایی برای شروع سئو و بهینه سازی سایت در ادامه لیست شده است تا به کمک آن ها بتوانید نتیجه ای مناسب را کسب کنید.

 1. نام دامنه خود را با دقت بالایی انتخاب کنید.
 2. میزبانی وب سایت با کیفیت و معتبری را انتخاب نمایید.
 3. در مورد کلید واژه های استفاده شده دقت لازم را به عمل آورید.
 4. معماری و چارچوب سایت خود را مشخص کرده و استراتژی آن را معین نمایید.
 5. از یک طراحی کاربری صمیمانه و ساده برای موبایل استفاده کنید.
 6. بهینه سازی صفحات و آدرس های سایت را فراموش نکنید.
 7. از بهینه سازی تگ ها و عنوان ها غافل نشوید.
 8. در آخرین مرحله بهینه سازی و سئو و بهینه سازی سایت محتوایی را جدی بگیرید.

در طرح خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت شما می توانید گام به گام شاهد پیشرفت وب سایت خود باشید و تمامی مراحل را مشاهده نمایید.

معنی سئو در دیجیتال مارکتینگ چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۷:۱۷:۱۲ +۰۰:۰۰

سئو و بهینه سازی سایت همانطور که گفته شد عاملی است که باعث رتبه بندی در گوگل و موتورهای جستجو خواهد شد، به همین دلیل اهمیت سئو و بهینه سازی سایت در بازاریابی دیجیتال بسیار بالا است زیرا سئو سایت می تواند باعث شود تا وب سایت شما در رده بندی های بالا قرار گرفته و اینگونه جذب مشتری به نحو احسن انجام گیرد.
سئو وب سایت به شما کمک خواهد کرد تا در انتخاب مشتریان سهیم باشید به طوری که مشتریان با سئو وب سایت شما از بین هزاران شرکت مشابه شما را پیدا خواهند کرد، سئو و بهینه سازی سایت بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی های بازاریابی دیجیتالی است.

کلمه کلیدی وب سایت چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۷:۱۶:۳۹ +۰۰:۰۰

کلمات کلیدی سئو سایت ها به کلمات یا عبارت هایی گفته می شود که در محتوای وب سایت شما وجود دارند و زمانی که کاربران سؤالات یا مقالاتی را جستجو می نمایند به واسطه وجود این کلمات کلیدی در محتوای وب سایت شما، لیستی از نتایج به کاربران نمایش داده خواهد شد. برای این کار می توانید از مشاوره سئو وب سایت شرکت ما استفاده نمایید.
وب سایتی که از لحاظ کلمات کلیدی به خوبی برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد و اصول سئو و بهینه سازی سایت در آن رعایت شده باشد به عنوان یکی از پر بازدیدترین وب سایت ها شناخته شده و همواره در رتبه بندی های اول گوگل نمایش داده خواهند شد. بهینه سازی کلمات کلیدی باعث خواهد شد تا جستجوگران به خوبی به وب سایت شما هدایت شوند.
مشاوره سئو وب سایت در شرکت ما در نهایت می توانید خدمات سئو سایت بی نظیری را برایتان به ارمغان آورد…

خدمات سئو وب سایت چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۷:۱۶:۰۷ +۰۰:۰۰

یکی از متداول ترین اصطلاحاتی که در زمینه طراحی وب سایت مطرح می شود بحث های مرتبط با سئو سایت است؛ به صورت خلاصه سئو سایت به مجموعه خدماتی گفته می شود که باعث می گردد در انتها با انجام برخی بهینه سازی ها و اصول استاندارد از پیش تعیین شده سایت شما رتبه ای مطلوب در گوگل پیدا کرده و بتواند مشتریانی را به خود جذب نماید.
شما می توانید به راحتی از مشاوره سئو وب سایت شرکت ما استفاده کرده و در نهایت از خدمات سئو سایت استفاده کنید. خدمات سئو سایت و مشاوره سئو وب سایت به درستی در شرکت ما انجام شده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت. هیچ خدماتی نیست که متخصصان ما از انجام آن عاجز باشند.

چگونه می توانم با ایجاد یک وب سایت درآمد کسب کنم؟۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ،۱۲:۵۷:۵۱ +۰۰:۰۰

راه های زیادی وجود دارد که مانند فروش ابزار و فایل و خدمات می تواند باعث درآمد زایی شود، همچنین بازاریابی نیز می تواند یکی از اصول اولیه کسب درآمد از طریق وب سایت باشد. دنیای تجارت الکترونیک بسیار گسترده است پس از هر راهی می توان به جهت افزایش درآمد استفاده کرد.

چرا وب سایت من در Google نشان داده نمی شود؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۹:۲۶ +۰۰:۰۰

دلیل این موضوع این است که موتورهای جستجو هنوز وب سایت شما را ایندکس نکرده اند.

تفاوت بین طراحی وب و توسعه وب چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۹:۰۳ +۰۰:۰۰

در اصل، طراحی وب به بخش زیبایی شناسی وب سایت اشاره دارد و در ظاهر قابل مشاهده است اما توسعه دهندگان در سمت های سرور و پشت ظاهر سایت فعالیت دارند و در واقع یک وب سایت کارآمد ایجاد خواهند کرد. وسعه دهندگان وب از HTML، CSS، Javascript، PHP و سایر زبان های برنامه نویسی استفاده می کنند.

چگونه می توان ترافیک وب سایت خود را بدون سئو افزایش داد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۸:۳۴ +۰۰:۰۰

معمولا انجام این کار پیشنهاد نمی شود اما راه هایی مانند تبلیغات، ریپورتاژ و … می تواند باعث این موضوع شود اما دقت داشته باشید بهترین راهکار رعایت این اصول یعنی تبلیغات و ریپورتاژ در کنار رعایت سئو و بهینه سازی است.

آیا می توان باعث هدایت کاربران به سایت شد و یا آن ها را ردیابی کرد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۸:۱۵ +۰۰:۰۰

بله ابزار های سرچ کنسول گوگل این امکان را به شما خواهند داد تا بتوانید کاربران و بازدید کنندگان سایت خود را بررسی و تحلیل کنید.

چگونه می توانم وب سایت خود را سریعتر کنم؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۷:۳۸ +۰۰:۰۰

انتخاب یک هاست و میزبانی مناسب و مطمئن در کنار بهینه سازی سایت می تواند باعث افزایش سرعت وب سایت گردد.

چگونه می توانم سرعت وب سایت خود را بهینه کنم؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۷:۰۸ +۰۰:۰۰

برای این کار باید از افراد خبره و متخصص بهینه سازی و سئو کمک بگیرید زیرا این کار را به نحو احسن انجام خواهند داد.

آیا گوگل می تواند متن درون یک تصاویر را بخواند؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۶:۳۱ +۰۰:۰۰

بله گوگل می تواند متن تعبیه شده را در تصاویر بخواند و این کار را بسیار خوب انجام می دهد. این کار بر اساس تکنولوژی تشخیص نوری یا OCR انجام خواهد شد. گاها حتی متن جایزیگن یک تصویر می تواند کمک زیادی به این خوانایی کند.

چرا داشتن نقشه سایت برای وب سایت مهم است؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۴:۰۲ +۰۰:۰۰

نقشه سایت باعث بهبود وضعیت سئو شما در گوگل شده و می تواند دسترسی بهتری را به موتور های جستجو برای بررسی ایجاد کند که این کار باعث افزایش رنگ شما می گردد.

آیا بهینه کردن تصاویر باعث افت کیفیت آن ها خواهد شد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۳:۳۴ +۰۰:۰۰

اگر از ابزار های درستی استفاده کنید این کاهش حجم و فشرده سازی با کاهش کیفیت مشهودی همراه نخواهد بود.

چگونه تصاویر را برای وب سایت بهینه کنید؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۵۳:۱۰ +۰۰:۰۰

برای اینکار می توانید از تغییر سایز یا ابزار های آنلاین فشرده سازی استفاده نمایید.

یک تصویر وب سایت باید چند کیلوبایت باشد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۶:۴۷:۵۸ +۰۰:۰۰

پیشنهاد می شود تا حجم یک فایل تصویری یا عکس از ۲۰۰ کیلوبایت تجاوز نکند.

چگونه تصاویر را برای سایت ساز آماده کنید؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۵۲:۰۹ +۰۰:۰۰

در ابتدا اسامی تصاویر مورد نظر خود را مشخص کنید و سپس بهتر است تا با ترفند های فشرده سازی تصویر مد نظر را فشرده کنید، در زمان بارگذاری از قرار دادن ویژگی عنوان جایگزین غافل نشوید زیرا اهمیت بسیاری در سئو دارد.

سایز مناسب تصویر برای وب سایت چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۳۳:۵۵ +۰۰:۰۰

معمولا توصیه می شود تا تصاویر بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ پیکسل باشند.

حداکثر عرض برای وب سایت چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۳۶:۰۰ +۰۰:۰۰

معمولا پیشنهاد می شود که این سایز بین ۳۲۰ تا ۵۱۲۰ برای رعایت واکنش گرا بودن باشد.

بهترین عرض برای وب سایت چیست؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۴۹:۴۵ +۰۰:۰۰

اگرچه در نظر گرفتن دستگاه های جدید در بازار مهم است اما هنوز هم بهترین عرض همان ۹۶۰ پیکسل است.

رایج ترین اندازه صفحه نمایش برای سایت ساز چیست؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۴۹:۲۹ +۰۰:۰۰

؟ برای مدت های طولانی یکی از بهترین گزینه ها برای اندازه صفحه نمایش وب سایت ۱۰۲۴×۷۶۸ است زیرا بهینه سازی به درست ترین نحو ممکن انجام خواهد شد. البته در مواردی گفته می شود که بهتر است مطابق بازدید کنندگان خود این کار را انجام دهید.

چه نیازی به وب سایت واکنش گرا وجود دارد؟۱۳۹۸/۶/۱۱ ،۰۹:۴۹:۴۹ +۰۰:۰۰

با داشتن یک وب سایت ریسپانسیو این امکان فراهم خواهد شد تا کاربران با هر دستگاهی بتوانند به سایت شما مراجعه کرده و از فرایند های موجود استفاده نمایند، سایز صفحه نمایش دستگاه هیچ تغییری در دسترسی شما به سایت ایجاد نخواهد کرد.

فواید داشتن یک وب سایت چیست؟۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ،۱۳:۰۱:۴۷ +۰۰:۰۰

داشتن یک سایت می تواند فواید و مزایای مختلفی را برای شما داشته باشد، از جمله توسعه کسب و کار، ساخت کسب و کار شخصی، افزایش ارتباطات آنلاین، برقراری رابطه قوی بین شما و بازار الکترونیک، راهکار جدیدی برای فروش و نمایش کار و شرکت خود.

چه چیزی باعث یک سایت ساز مناسب خواهد شد؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۴۸:۴۷ +۰۰:۰۰

دلایل مختلفی می تواند باعث شود تا نتیجه یک سایت ساز مناسب باشد اما مهمترین مورد این است که شما باید یک تیم حرفه ای را برای انجام این کار انتخاب نمایید تا نتایج کاملا قابل قبول باشند، همچنین فراموش نکنید یک میزبانی و هاست مناسب می تواند سرعت دسترسی به داده ها را تا چندین برابر افزایش دهند.

چرا از سایت ساز حرفه ای استفاده می کنیم؟ دلیل اهمیت آن چیست؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۴۸:۰۲ +۰۰:۰۰

سایت ساز حرفه ای این امکان را به شما خواهد داد تا گستره فعالیت های خود را گسترش دهید و مشتریان بیشتری را جذب فعالیت های خود کنید، یک طراحی وب سایت مناسب علاوه بر توسعه کسب و کار شما می تواند یک ویترین زیبا برای شرکت باشد.

بهترین زبان برای طراحی سایت ارزان چیست؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۲۳:۳۸ +۰۰:۰۰

هیچ گاه نمی توان بهترین زبان را انتخاب نمود زیرا هر یک از زبان های برنامه نویسی ویژگی هایی دارند که در زمان خود کارایی خواهند داشت؛ اما در حالت کلی محبوبترین زبان هایی که برای پیاده سازی وب سایت استفاده می شود، پایتون، جاوا اسکریپت، اچ تی ام ال و سی اس اس و پی اچ پی هستند.

یک شرکت سایت ساز چه کاری انجام می دهد؟۱۳۹۹/۲/۵ ،۰۴:۲۱:۳۲ +۰۰:۰۰

کار اصلی یک شرکت سایت ساز این است که بر اساس نیاز های مشتریان خود و با توجه به هزینه های در نظر گرفته شده بهترین کیفیت را عرضه نمایند و وبسایتی مطابق میل آن ها پیاده سازی کنند.